AK Parti’den Resmi Açıklama Geldi ‘Rozeti Cumhurbaşkan'ı Takacak’

Pamukova Belediye Başkanı Övün’ün AK Parti’ye geçişiyle ilgili resmi açıklama İl Başkanı Yunus Tever’den geldi.

AK Parti’den Resmi Açıklama Geldi ‘Rozeti Cumhurbaşkan'ı Takacak’
banner3

MedyaRota’nın gündeme getirdiği Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün’ün AK Parti’ye geçtiği iddiaları bugün netlik kazanmıştı. Edinilen bilgilere göre Övün’ün AK Parti’ye geçtiği ve resmi açıklamanın kısa süre içerisinde yapılacağı bekleniyordu. Bu gelişmeler sonrasında Başkan Övün, AK Parti Sakarya Teşkilatına giderek İl Başkanı Yunus Tever ile bir araya geldi.

İL TEŞKİLATINDA SÜRPRİZ BULUŞMA

Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün’ün Saadet Partisi’nden AK Parti’ye geçmesi ile ilgili konuşan AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever,

“Pamukova Belediye Başkanı Sayın Güven Övün ile İl Başkanlığımızda bir araya geldik. Kendisinin isteği ve Genel Merkezimiz ile yaptığımız istişareler sonucunda Belediye Başkanımızın partimize katılma isteğini uygun gördük” dedi.

ROZETİ ERDOĞAN TAKACAK

Belediye Başkanı Övün’ün partiye geçmesi ile ilgili yapılacak tören hakkında bilgi veren İl Başkanı Yunus Tever,

“Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. İnşallah önümüzdeki günlerde gerçekleşecek olan ilk Parti Grup Toplantımızda bizzat Sayın Cumhurbaşkanımızın eliyle Pamukova Belediye Başkanımıza parti rozeti takılacaktır” ifadelerini kulandı.

Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2020, 09:56
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yazık
Yazık - 1 ay Önce

Kına lazımmı

SIRADAKİ HABER