AK Parti Erenler İlçe SKM 1 Kasıma Hazır

AK Parti Erenler İlçe Teşkilatı yaptığı toplantı ile 1 Kasım’da gerçekleşecek olan 26. Dönem Genel İdareler Seçimi için görev yapacak SKM yönetimi belirledi.

AK Parti Erenler İlçe SKM 1 Kasıma Hazır
banner3

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Erenler İlçe Teşkilatı Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) yöneticileri; önceki gün yaptıkları toplantı ile 1 Kasım 2015 Pazar günü gerçekleşecek olan 26. Dönem Genel İdareler Seçimi’nde görev yapacak isimleri belirledi. Ebubekir Danışman Başkanlığında bir araya gelen AK Parti Erenler İlçe SKM Yöneticileri,  1 Kasım’daki seçime hazır olduklarını ve bu süre içerisinde büyük titizlikle görev yapacak tüm ekibi belirlediklerini söyledi.

 

SKM’de İsimler belirlendi

AK Parti Erenler İlçe SKM Başkanı Ebubekir Danışman, Seçim Koordinasyon Merkezi’nde; Başkan Yardımcısı İlker Cambaz, Program Sorumlusu Cemil Süpürgeci, Tanıtım ve Medya İşleri Sorumlusu Hakan Kocabıyık, Hukuk ve Eğitim İşleri Sorumlusu M. Beşir Doğrusever, Mali İşleri Sorumlusu Alim Karakaya ve Sekretarya ve Bilgi İşleri Sorumlusu Bilal Beşkardeşler’in görevlendirildiklerini kamuoyuna açıkladı.

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2015, 15:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER