AK Kadınlar Dur Durak Bilmiyor

AK Parti Karapürçek ilçe  Kadın Kolları Başkanı Müzeyyen Uçar ve yönetim kurulu üyeleri, Karapürçek ilçe mahallelerinden Yazılıgürgene ve Teketaban’a  çıkarma yaptılar.

AK Kadınlar Dur Durak Bilmiyor
banner3

Yazılıgürgen mahallesinde  kadınlarla bir araya gelen AK Partili kadınlar, AK Parti’ye kadın desteği istediler. 
Kadınlara AK Parti rozeti takan AK Parti Karapürçek ilçe Kadın kolları Başkanı Müzeyyen uçar , ziyaretin yalnızca üye çalışması olmadığına işaret ederek, aynı zamanda halkımızın yanında olmaya devam edeceğimize , halkımızın herhangi bir sıkıntı ve derdinde yanında olacağımızı ardından tanışma ziyaretleri olduğunu kaydetti. 
 Kadın kollarının çalışmalarının ardından  Karapürçek merkezde mahalle çalışmalarında bulunduklarını ifade eden Başkan Müzeyyen uçar , çalışmalarını köylerde sürdürmeye başladıklarını söyledi. 
 AK Parti Karapürçek İlçe Kadın kolları Başkanı Uçar  “ Geçtiğimiz gün Karapürçek  Belediye Başkanımız Orhan Yıldırım Yazılıgürgen ve Teketaban mahallerimizi  ziyaret etti. Buradaki toplantıya katıldık. Bizlerde kadınlarımızı ziyaret ederek onlarla tanışmak ve kaynaşmak istedik. Biz büyük bir AK Parti ailesiyiz. Yalnızca Yazılıgürgen değil bütün Karapürçek’in mahalle ve köyleriyle biz bir aile olduğumuzu ortaya koyuyoruz. Her zaman birlikte olacağız. Yalnızca seçim zamanı değil her zaman halkımız ile birlikte olmaya devam ediyoruz. ‘

Ayrıca ilçe teşkilat binasında AK Parti Karapürçek İlçe Başkanı Cemalettin Selim ve İlçe Belediye Başkanı Orhan Yıldırım , Kadın Kolları başkanı Müzeyyen Uçar ve yönetim kurulu üyelerine 1 Kasım seçimlerinde göstermiş oldukları üstün başarıdan dolayı teşekkür belgesi verdiler.

Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2016, 20:13
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER