AK Gençlerden Anlamlı Ziyaret

AK Parti Adapazarı İlçe Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos ve Üniversite birimi Başkanı M.Emin Helvacı ile komisyon üyeleri, 3 Aralık Engelliler günü kapsamında, günün anlam ve önemine binaen bir takım ziyaretler gerçekleştirdi.

AK Gençlerden Anlamlı Ziyaret
banner3

Adapazarı İlçe Gençlik kolları ilk olarak 26. dönem AK Parti Sakarya Mv. Adayı Nuray Sağıroğlu’na ait Dalsu Özel Eğitim ve Rehabilitasyon merkezini ziyaret etti. Burada engelli çocuklarla bir araya gelen Gençlik kolları , engelli çocuklarla oyunlar oynayarak ve hediye dağıtarak onları mutlu ettiler.

Gençlik Kolları ziyaretler kapsamında geçtiğimiz günlerde açılışı yapılan Engelsiz Kafe’ye geçerek burada engelli çalışanlarla sohbet etti. Engelli çalışanlarla eğlenceli dakikalar geçiren Gençlik kolları , onlara çalışmalarında yardım etti.Ziyaret sonrasında konuşan Gençlik Kolları Başkanı Sinan Likos; “ Engelli insanlarımız toplumda önemli yer tutmaktadırlar.Onlara yapacağımız en önemli iyilik, ENGEL olmamaktır. Engelliler için büyük önem taşıyan Engelsiz Kafe’nin açılmasında başta Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Zeki Toçoğlu olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.Daha sonra çalışanlarla hatıra fotoğrafı çektiren Gençlik kolları kafeden ayrıldı.

 

Güncelleme Tarihi: 04 Aralık 2015, 16:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER