40 Yıllık Siyasetçilere Taş Çıkartır Paylaşım

AK Parti Adapazarı Belediyesi Meclis üyesi Behlül Bayrak AK Parti’den ayrılıp başka hayaller peşinde koşan ve eski yol arkadaşları için ileri geri konuşanları hedefe koydu ve bombaladı. “Değil Sakarya’da tüm Türkiye’de adam yerine konmazsınız!”

40 Yıllık Siyasetçilere Taş Çıkartır Paylaşım
banner3

Bayrak Bombaladı!

Sakarya siyasetinde AK Parti’den isim yapmış, görev verildiğinde partisini sözde savunur görünen ve makamın gücünü kullanan ancak görev süreleri bittiğinde ve yeni görevler verilmeyince başkaca söylemlere girenlere tepkiler büyüyor. Son tepki de AK Parti Adapazarı Belediyesi Meclis üyesi Behlül Bayrak’dan geldi. 40 yıllık siyasetçileri aratmaz ifadeler ile taşı gediğine koyan Bayrak AK Partiye karşı hasmane tutum içerisine girenleri sert ifadelerle eleştirdi.

Sosyal medya hesabından “AK PARTİ’de siyaset yaparsın yapmazsın senin bileceğin iş. Ama beraberken büyük sözler edip dava vs gibi kavramlarla bizlere siyaset dersi verirken koltuktan az öteye dendiğinde inandığım dediğin her şeyi kötülersen değil Sakarya’da Tüm Türkiye de adam yerine konmazsın..” diye yazan Bayrak yaptığı paylaşımla AK Partililerden tebrik aldı.

Güncelleme Tarihi: 23 Ağustos 2019, 18:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER