banner28

Toçoğlu: 'Değişime Açık Olacağız'

2023 vizyonu doğrultusunda tüm şehrin yeniliğe açık olması gerektiğini belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu,

Toçoğlu: 'Değişime Açık Olacağız'
banner3

“Yerel yönetimler olarak üniversitemizle, iş dünyası, STK’lar, medya ve esnafımızla birlikte şehrimizin geleceğini inşa etmek adına değişime açık olacağız. Yenilikten korkmayacağız. Allah’ın izniyle gücümüzü birleştirdiğimiz zaman üstesinden gelemeyeceğimiz bir şey yok” dedi.

 

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, gün içerisindeki ziyaret programı kapsamında STK temsilcileri ile bir araya geldi. İlk olarak Beşir Sosyal Yardımlaşma Derneği üyelerini makamında ağırlayan Başkan Toçoğlu, ardından Ağrılılar Derneği, Geyve Muhtarlar Derneği ve Türk Metal-İş Sendikası Sakarya Şube Yönetimi ile buluştu, dernek yöneticilerinden STK’ların faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Daha sonra Terminal esnafı ile bir araya gelen Kırşehir Valisi Özdemir Çakacak’ı da makamında misafir etti.

 

Yeniliğe açık olacağız

Başkan Toçoğlu, “2023 yolunda yeni bir Sakarya inşa ediyoruz. Bu süreçte yerel yönetimler olarak üniversitemizle, iş dünyası, medya, STK’lar ve esnafımızla birlikte şehrimizin geleceğini inşa etmek adına değişime açık olacağız. Yeniliğe açık olacağız. Her şeyin üstüne gideceğiz. Allah’ın izniyle gücümüzü birleştirdiğimiz zaman üstesinden gelemeyeceğimiz bir şey yok. Bu sebeple şimdi bize düşen değişime açık olmaktır. Yenilikleri takip etmektir. Hiçbir şey eskisi gibi kalmıyor. Hayat hızla değişiyor. Bizler de bu değişimi doğru bir şekilde anlayıp, analiz ederek kendi gelişimimiz için uygulayacağız” ifadelerini kullandı. 

           

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2014, 16:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER