Sedaş'ın Sorumsuzluğu Ve Başkan Toçoğlu'nun Çabaları !

Yağan Kar ile birlikte kesilen elektrikler gündem olmaktan çıkmıyor. Sedaş'ın vurdumduymazlığı da medya da geniş yer buluyor. İşte M. Talha İbil'in konu il ilgili yazdıkları ...

Sedaş'ın Sorumsuzluğu Ve Başkan Toçoğlu'nun Çabaları !
banner3

Başkan Toçoğlu Vatandaşına Sahip Çıktı

Pazartesi akşamı başlayan kar yağışı da benzer olaylara konu oldu. Salı sabahtan itibaren kesilen elektrikler, çalışmayan 186 Hattı vs. vatandaşı çileden çıkardı..

Şehrin hemen hemen her ilçesinde 3-5 saat elektrik kesintisi varken SEDAŞ Yetkililerinden ses, soluk yoktu!

Sosyal medyada bile muhatap bulamayan vatandaşlar; Gazetecilere, Milletvekillerine, Vali Hüseyin Avni Coş’a ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na ulaşarak dertlerini anlatmaya çalıştılar.

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu ise yoğun yağan kar dolayısıyla çalışmaları yerinde incelemek adına ilçe ilçe, dağ bayır gezdi bütün gün..

Vatandaşının en küçük sorununa bile çözüm üretmek için canla başla savaşan Toçoğlu, elektrik kesintilerine de kayıtsız kalmadı!..

Öyle ya ; şehrin her yerinde kesinti var, doğalgaz ile ısınan evler soğuk, çocuklar üşüyor. Şehr’ül-Emin olmak kolay mı?

Twitterdaki resmi hesabından vatandaşların sorunlarına yardımcı olmaya çalışan Toçoğlu elektrik konusunda da herkese cevap vermeye çalışarak konu ile ilgili “Arkadaşlar elektrik kesintileriyle ilgili olarak gelen tüm şikayetleri/talepleri elektrik dağıtım şirketine iletiyoruz.” şeklinde açıklama yaptı ve yüreklere su serpti.

Başkan Toçoğlu; Halkın sorunlarına çözüm üreten, her zaman vatandaşın hakkını arayan bir Belediye Başkanı olmuştur. Bu konuda da üzerine düşeni yapacağımdan en ufak kaygım yok!..

 

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ!

Güncelleme Tarihi: 07 Ocak 2015, 10:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER