banner28

ÖZÇELİK ARŞİVDEN ÇIKARDI, BAKIN O SİYASETÇİLER KİMLER …

Camili Mahalle Muhtarı, eski siyasetçi Yunus Özçelik’in fotoğraf çekme sevdası kendisine ciddi bir arşiv sağlıyor.

ÖZÇELİK ARŞİVDEN ÇIKARDI, BAKIN O SİYASETÇİLER KİMLER …
banner3

Muhtar Özçelik zaman zaman sosyal medya hesaplarından da paylaştığı fotoğraflarda eskiye dair güzel anılar bulabilmek mümkün.

Özçelik bugünde AK Parti’nin ilk seçimlerinde Sakarya’da 6:0 yaptığı günün akşamına dair fotoğraflar paylaştı Facebook’ta

Özçelik’in 14 Ağustos 2001 de kurulan Ak Partinin Kurucuları olarak 3 Kasım 2002 Genel Seçimlerinde Teşkilatımız olarak yönetim kurulundan Milletvekili , Genelde de Sakarya’mız da 6-0 yapan cefakar , fedakar Yönetim kurulu Arkadaşlarımızı seçim gecesi Nasıl sabahladıklarını fotoğrafla anılaştırdık. Bu fotoğraflar 2001 - 2002 arşivinden seçilmiştir. Bugün yağmurlu ve soğuk bir günde arşivin tozlu raflarından , filmden dijitale geçmiştir. Hayırlı Günler Diliyorum” notu ile paylaştığı fotoğraflarda dikkat çeken isimler var.

Özellikle o dönem son sıradan seçilen ve devamındaki dönemlerle birlikte 3 dönem vekillik yapan, şimdi ise 4. Döneminde Genel Başkan yardımcısı olan AK Parti Sakarya Milletvekili Ayhan Sefer Üstün dikkat çekerken bir diğer dikkat çeken isim ise yine Sakarya Milletvekillerinden Ali İhsan Yavuz.

 

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2016, 12:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER