banner28

Osman Karataş Yazdı / VİZYON MESELESİ

Bu halk ne çektiyse kerameti kendinden menkul sanan siyasetçi bürokrat ve gelişmeye kapalı memurdan çekti.

Osman Karataş Yazdı / VİZYON MESELESİ
banner3

Ülkemiz defaten görev süresi boyunca 5 yurt dışı seyahatiyle 5 yılı dolduran cumhurbaşkanlarını da gördü parti liderlerini de…

Sosyolojide ufuk görebilmenin sadece okumayla elde edilemeyecek olduğu gerçeğinden hareketle, insan tecrübe ve deneyimini gezerek, etüt edip artırması gerekmektedir. Özellikle siyasetçiler.

2002 yılına kadar içe kapalı, iç kavgalarla meşgul olan bir ülkeye sahipken, Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyin liderliğinde ki Ak Parti iktidarıyla bu içe kapanıklık ve dünyadaki gelişmeleri yurtdışında çalışan işçilerimizden öğrenmeden ziyade tatbik eden uygulayan bir fikri hâkimiyete geçişi gözlemekteyiz.

Asırlardır hasleti içinde olduğumuz gelişmişlikleri test etmek ülke halkına kendine güvenme aşılar olmasına vesile oldu.

Aradan gecen 12 yılı aşkın sürede ülkemiz her manada akla ten giz sıçrama gerçekleştirdi.

Demokrasiden, insan hakları ve özgürlükleri alanlarından tutunda, sosyal devlet bilinciyle yapılan hizmetlere kadar saymakla bitmez onur verici bir sefahat yaşadık.

Bu yaşadıklarımızda Ak Parti  bürokrat ve siyasilerinin katkıları oldukça fazlaca idi

Özellikle siyasilerin dış ülke gezilerinden edindikleri gözlem tecrübelerini ülkemizde tatbik etmeleri, ülkemiz insanının layık olduğu yaşam kalitesine oldukça katkı getirmiştir.

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2016, 09:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER