MedyaRota Anketi İçin Çirkin İstek!

‘AK Parti İl Başkanı Sizce Kim Olmalı?’ başlığıyla yayınladığımız ankete talep oldukça yoğundu. Anketimizde İl Başkanlığı için Ankara’ya çağırılan 11 Adayın isimleri okuyucularımız tarafından oylandı..

MedyaRota Anketi İçin Çirkin İstek!
banner3

İL BAŞKANLIĞI ANKETİ VE ÇİRKİN TEKLİF!

Son günlerde Sakarya’nın en çok konuşulan konusu olan AK Parti İl Başkanlığı için dün gece saat 22:00 sıralarında yayın kurulunca aldığımız bir karar ile bir anket hazırlayarak yayınladık.

Yayınladığımız ankete katılım oldukça yoğun oldu. Gün içerisinde haber merkezimize  anketle ilgili birçok telefon geldi.

Üzülerek belirtmemiz gerekirse Anket ile ilgili gelen tepkilerden biri de Anketi bir aday adayı lehine, bir miktar para karşılığında manipüle etmemizdi. Gelen bu teklif karşısında sukut hayale uğradık. Ancak Anket bitene kadar bu durumu kamuoyu ile paylaşmak istemedik. …

Konu ile ilgili yayın kurulumuz bir açıklama yayınladı.

İşte yayın kurulumuzun açıklaması;

 

MedyaRota’dan Kamuoyuna Açıklama

Akşam saatlerinde yayınladığımız anket ile alakalı çirkin bir teklifle karşı karşıya geldiğimizi siz değerli MedyaRota.Com takipçileriyle üzülerek paylaşıyoruz.

Gelen teklifte anketi, bugün Ankara’da görüşmeye çağrılan ve dün akşam saatlerinde basına bir tanıtım haberi geçen il başkan aday adayı için manipüle etmemiz istendi.

Teklif, söz konusu aday adayı için çalıştığı ifade edilen bir isim tarafından aracı kullanılarak yapılmıştır.

Buradan belirtmek isteriz ki; MedyaRota.Com Basın ahlak ve ilkelerinden taviz vermeyen, tarafsız yapısını koruyan, onurlu ve haysiyetli bir Medya Kuruluşudur. Bu ve bunun gibi çirkin tekliflere asla müsaade etmemiştir ve etmeyecektir.

Saygılarımızla

MedyaRota.Com 

 

 

Ayrıca Konu İle İlgili Ersin İBİL'in yazdığı yazıyı okumak için tıklayınız!

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2015, 17:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER