Kent Gündemi nin Konuğu Karapınar

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü Psikolog Betül Karapınar Kent Gündemi programının konuğu oluyor.

Kent Gündemi nin Konuğu Karapınar
banner3
MedyaRota.com Genel Yayın Yönetmeni Ersin İbil'in hazırlayıp sunduğu Mega Radyo da ki  “Kent Gündemi” programının Salı günkü  konuğu Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aile ve Sosyal Hizmetler Müdürü Psikolog Betül Karapınar olacak.

Psikolog Betül Karapınar  canlı olarak yayınlanacak "Kent Gündemi" programında, Ailekerin Çocuk yetiştirme de neler yapması gerektiği, skn günlerde yaşanan olaylar ile ilgili Sorumlu ailelerin nelere dikkat etmesi gerektiği konularında açıkla alqr yapması bekleniyor.

 

   Ersin İbil'in  hazırlayıp sunduğu  “Kent Gündemi” programı 102.2 frekasında yayın yapan Mega Radyo’da her Salı ve Perşembe günleri yayınlanıyor. Mega Radyo //www.sakaryaradyomega.com/ internet adresinden de dinlenebiliyor.

 “Kent Gündemi ” programında, Psikolog Betül Karapınar a soru sormak isteyen Mega Radyo dinleyicileri sorularını Twitter üzerinden#KentGündemi   gönderebilirler.

Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2014, 15:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER