banner28

Ersin İbil Yazdı / Terörün Ekmeğine Yağ Bal Olanlara ...

Akşamdan bu yana özellikle iktidar karşıtlarının paylaşımlarına bakıyorum.

Ersin İbil Yazdı / Terörün Ekmeğine Yağ Bal Olanlara ...
banner3

İktidar karşıtı söylemlerde bulunan ve de Devletin sahibi, kurucusu olduklarını iddia edenlerin nasıl devletin yanında değil de maalesef ki bombacıların ekmeğine yağ, bırakın yağı bal sürdüklerini üzülerek ve de ibret içerisinde gözlemliyorum.

Bu paylaşımları yapanlar arasında her daim sohbet edebildiğimiz, görüş alışverişinde bulunduğumuz kıymetli arkadaşlarımız var.

 

Her terör olayı bizleri derinden sarsıyor ve de yaralıyor. Bunu tartışamayız bile.

Ancak bu arkadaşların anlayamadığı bir gerçek var ki bu gibi durumlarda kullandıkları nefret dili ancak teröre yarıyor. Sözde terörü kınarken kullandıkları argümanlar, söylemler teröre lanet gibi anlaşılmıyor nedense…

Sadece iktidarı suçlayan, sanki terörün suçlusu onlarmış gibi yapmayla ne terör bitiyor, ne de bu dili kullanan Devletin sahibi olduğunu iddia edenlerin oy oranı artıyor.

 

Yıllardır kurulan sandıklarda aldığınız oy oranı belli iken, (tabi ki terörü oy oranı ile aynı paralele koymadan söylüyorum)halkın karşısına çıkarken açıkladığınız politikalar halkta neden karşılık bulmadığını anlamanız gerekirken, hala daha bu şekilde paylaşımlarda, açıklamalarda bulunmak en hafif tabiri ile yaptığınız siyasete ihanet etmektir.

YAZININ DEVAMI İÇİN TIKLAYINIZ

Güncelleme Tarihi: 18 Şubat 2016, 10:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER