Sakarya Kültür Sanata Doyacak

Büyükşehir Belediyesi yaz kültür sanat etkinlikleri açık havada başlıyor. Açıklanan Ağustos kültür sanat etkinliklerinde maske, mesafe ve hijyen kurallarının uygulanacağı programlara tüm kültür sanat dostlarının davetli olduğu ifade edildi.

Sakarya Kültür Sanata Doyacak

Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehrin kültür sanat ajandasına yeni bir etkinlik takvimi ile renk katacak. Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından hazırlanan yaz etkinliklerinde Ağustos takvimi belirlendi. Açık havada tiyatro gösterimlerinden sinema günlerine, çocuk etkinliklerinden sergilere birçok etkinlik kültür sanat şehri Sakarya’da vatandaşların beğenisine sunulacak. Etkinliklerin tamamı açık havada gerçekleştirilecek olmasının yanı sıra maske, mesafe ve hijyen kuralları uygulanacak ve etkinliklere sınırlı sayıda katılımcı kabul edilecek.

Büyükşehir Belediyesi Ağustos Kültür Sanat Etkinlikleri şu şekilde;

Sergi

Konu: Atıktan Sanata

Metin Aşoğlu – Metalik Tablolar

6 Ağustos Perşembe / OSM / 18.00

Sinema Gösterimi

Reis Bey

8 Ağustos Cumartesi / 21.00

Millet Bahçesi

Gölge Oyunu

Meddah Hikayesi: Nasip

Bilmeceler, Gülmeceler - Seçkin Bayramoğlu

9 Ağustos Pazar / 20.00 / Millet Bahçesi

Sinema Gösterimi – Çocuk Filmi

Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk

9 Ağustos Pazar / 21.00

Millet Bahçesi

Açık Hava Etkinlikleri - Kocaali

19.00 – Animasyon Gösterileri

20.00 – Seçkin Bayramoğlu Gölge Oyunu

21.00 – Animasyon Film Gösterimi ‘Sihirbazın Balonları’

13 Ağustos Perşembe / 19.00 / Kocaali Sahili

Tiyatro Buluşması

Ziyaret Sofrası – Tiyatro Külliyen

14 Ağustos Cuma / 21.00 / Millet Bahçesi

Sinema Gösterimi

Dilsiz

15 Ağustos Cumartesi / 21.00

Millet Bahçesi

Gölge Oyunu

Meddah Hikayesi: Tıkandı Baba

Karagöz Mikroplara Karşı - Seçkin Bayramoğlu

16 Ağustos Pazar / 20.00 / Millet Bahçesi

Sinema Gösterimi – Çocuk Filmi

Uçan Halı: Kayıp Elmas

16 Ağustos Pazar / 21.00

Millet Bahçesi

Açık Hava Etkinlikleri - Karasu

19.00 – Animasyon Gösterileri

20.00 – Seçkin Bayramoğlu Gölge Oyunu

21.00 – Animasyon Film Gösterimi ‘Ayı Kardeşler Zamanda Yolculuk

20 Ağustos Perşembe / 19.00 / Karasu Sahili

Tiyatro Buluşması

Bir Kuyu Üç Yusuf – Yakaza Tiyatrosu

21 Ağustos Cuma / 21.00 / Millet Bahçesi

Sinema Gösterimi

Türkler Geliyor

22 Ağustos Cumartesi / 21.00

Millet Bahçesi

Gölge Oyunu

Meddah Hikâyesi: Sen Doğru Ol

Balıkçı Karagöz - Seçkin Bayramoğlu

23 Ağustos Pazar / 20.00 / Millet Bahçesi

Sinema Gösterimi – Çocuk Filmi

Sihirbazın Balonları

23 Ağustos Pazar / 21.00

Millet Bahçesi

Açık Hava Etkinlikleri - Karasu

19.00 – Animasyon Gösterileri

20.00 – Seçkin Bayramoğlu Gölge Oyunu

21.00 – Animasyon Film Gösterimi ‘Uçan Halı Kayıp Elmas’

20 Ağustos Perşembe / 19.00 / Sapanca İnsan Hakları Parkı

Tiyatro Buluşması

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler – Ateş Sanat

28 Ağustos Cuma / 21.00 / Millet Bahçesi

Sinema Gösterimi

Parazit – 4 Dalda Oscar Ödüllü Film

29 Ağustos Cumartesi  / 21.00

Millet Bahçesi

Yorumlar (0)
banner3
banner1
21°
parçalı bulutlu
Namaz Vakti 20 Eylül 2020
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı
Puan Durumu
Takımlar O P
1. AFJET AFYONSPOR 0 0
2. AMED SPORTİF FAALİYETLER 0 0
3. ANAGOLD 24ERZİNCANSPOR 0 0
4. ANKARA DEMİRSPOR 0 0
5. ÇORUM FK 0 0
6. ERGENE VELİMEŞE SPOR 0 0
7. GÜMÜŞHANESPOR 0 0
8. HACETTEPE SPOR 0 0
9. HEKİMOĞLU TRABZON 0 0
10. İNEGÖLSPOR 0 0
11. KAHRAMANMARAŞSPOR A.Ş. 0 0
12. KOCAELİSPOR 0 0
13. MANİSA FUTBOL KULÜBÜ 0 0
14. NİĞDE ANADOLU FK 0 0
15. SANCAKTEPE FUTBOL KULÜBÜ A.Ş. 0 0
16. SARIYER 0 0
17. ŞANLIURFASPOR 0 0
18. UŞAK SPOR A.Ş. 0 0
19. ZONGULDAK KÖMÜRSPOR A.Ş. 0 0
Takımlar O P
1. Alanyaspor 2 6
2. Göztepe 2 4
3. Beşiktaş 2 4
4. Antalyaspor 2 4
5. Karagümrük 1 3
6. Kasımpaşa 2 3
7. Galatasaray 1 3
8. Hatayspor 1 3
9. Sivasspor 2 3
10. Erzurumspor 2 3
11. Fenerbahçe 1 3
12. Kayserispor 2 3
13. Konyaspor 1 1
14. Trabzonspor 2 1
15. Gençlerbirliği 2 1
16. Malatyaspor 2 1
17. Denizlispor 2 1
18. Çaykur Rizespor 2 0
19. Ankaragücü 1 0
20. Gaziantep FK 1 0
21. Başakşehir 1 0
Takımlar O P
1. Ankara Keçiörengücü 2 6
2. Tuzlaspor 2 4
3. Adanaspor 2 4
4. Adana Demirspor 1 3
5. Balıkesirspor 2 3
6. Ümraniye 1 3
7. Bursaspor 2 3
8. Altınordu 2 3
9. Bandırmaspor 2 3
10. İstanbulspor 2 3
11. Ankaraspor 2 3
12. Akhisar Bld.Spor 2 1
13. Altay 2 1
14. Samsunspor 1 1
15. Eskişehirspor 2 1
16. Boluspor 1 0
17. Giresunspor 1 0
18. Menemen Belediyespor 1 0
Takımlar O P
1. Everton 2 6
2. Arsenal 2 6
3. Crystal Palace 2 6
4. Leicester City 1 3
5. Tottenham 2 3
6. Chelsea 1 3
7. Wolverhampton 1 3
8. Brighton 2 3
9. Liverpool 1 3
10. Leeds United 2 3
11. Newcastle 2 3
12. Aston Villa 0 0
13. Burnley 0 0
14. Man City 0 0
15. M. United 1 0
16. Sheffield United 1 0
17. West Ham 2 0
18. Fulham 2 0
19. Southampton 2 0
20. West Bromwich 2 0
Takımlar O P
1. Villarreal 2 4
2. Celta de Vigo 2 4
3. Granada 1 3
4. Valencia 2 3
5. Osasuna 2 3
6. Getafe 1 3
7. Real Betis 1 3
8. Cádiz 2 3
9. Real Sociedad 1 1
10. Real Valladolid 1 1
11. Eibar 2 1
12. Huesca 2 1
13. Atletico Madrid 0 0
14. Barcelona 0 0
15. Elche 0 0
16. Real Madrid 0 0
17. Sevilla 0 0
18. Deportivo Alaves 1 0
19. Levante 1 0
20. Athletic Bilbao 1 0