Ocaklar'dan Tiyatro Çıkarması

Osmanlı Eğitim Ocakları, Adapazarı Belediyesinin Uyuşturucu ile Mücadele kapsamında düzenlediği programlardan biri olan ‘Çetin Ceviz’ Adlı tiyatro gösterimine tam destek verdi.

Ocaklar'dan Tiyatro Çıkarması
banner3

Adapazarı Orhangazi Kültür Merkezinde gösterime sunulan Uyuşturucuyla Mücadele kapsamındaki ÇETİN CEVİZ adlı tiyatro oyununa Osmanlı Eğitim Ocaklarından tam  destek geldi. Osmanlı Eğitim Ocakları için tiyatro ekibi tarafından özel gösterim ile sunulan ÇETİN CEVİZ adlı oyununda salon hınca hınç doldu.

Programı Osmanlı Eğitim Ocakları Sakarya İl ve İlçe teşkilatlarının dışında diğer STK’ların da destek verdiği görüldü. Büyük alkış alan tiyatro gösterimi esnasında izleyicilerin oldukça etkilendiği ve gözyaşlarını tutamadığı görüldü.

Osmanlı Eğitim Ocakları Sakarya İl Başkanı Hasan Dişli tiyatro gösterimi öncesinde yaptığı konuşmada ‘’Osmanlı Eğitim Ocakları il ve ilçe teşkilatları olarak toplumun yarası olan bu tür organizasyonlara katkı vermekten memnuniyet duyuyoruz. Her zaman bu tür organizasyonlarda yer alarak bu konudaki duyarlılığımız kamuoyuna göstereceğiz.  Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’ye uyuşturucu ile mücadele konusundaki hassasiyetinden dolayı teşekkür ediyoruz. Ayrıca bu program da bizleri yalnız bırakmayan diğer Sivil Toplum kuruluşlarımıza da teşekkür ediyoruz.” dedi.

ÇETİN CEVİZE TAM DESTEK…

Öte yandan Orhangazi Kültür Merkezindeki programa Osmanlı Eğitim Ocakları Sakarya İl Başkanı Hasan Dişli ve yönetimi, Sapanca İlçe Teşkilatı Başkanı Emre Kılıç ve yönetimi, Karasu İlçe Başkanı Adem Demirtürk ve yönetiminin yanı sıra kalabalık bir Osmanlı Eğitim Ocakları sevdalıları katıldı.

Programa diğer destek verenler ise şöyle;

Osmanlı Eğitim Ocakları Genel Başkan yardımcısı ve Kocaeli İl Başkanı Fatih Sarman

Osmanlı Eğitim Ocakları Gençlik Kolları Başkanı Şener Mengene

MTTB Sakarya Şube Başkanı Özcan Ayma ve Yönetimi

Erbakan Vakfı Sakarya Şube başkanı Hasan Çınar

Eğitim Birsen Şube Başkanı Ömer Faruk Sofuoğlu

Yesevi Ocakları Genel Başkanı Adem Karslı

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2015, 17:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER