Akademi'ye Kayıtlar Sürüyor

Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Büyükşehir Akademi Bahar Dönemi kayıtlarının kurumsal internet sayfası (www.sakarya.bel.tr) üzerinden 13 Mart Cuma gününe kadar devam edeceği ifade edildi.

Akademi'ye Kayıtlar Sürüyor
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Büyükşehir Akademi Bahar Dönemi kayıtları 13 Mart Cuma günü sona erecektir. 8 hafta sürecek Akademi’ye kayıt olmak isteyen vatandaşlar kurumsal internet sayfamız (www.sakarya.bel.tr) adresinden işlemlerini yaptırabilirler. Öğrencilerin en fazla iki branşa kayıt yapılabileceği Büyükşehir Akademi’de 16 Mart Pazartesi günü başlayacak eğitimler ise 8 Mayıs Cuma günü sona erecektir” denildi.

Bahar Dönemi
Büyükşehir Akademi Bahar Dönemi’nde; Yazarlık Atölyesi’nde Ali Ural, Ortadoğu ve Yahudilik’te Eldar Hasanoğlu, Mesnevi Okumaları’nda Sezai Küçük, Şehir Dersleri; Ada’nın Gizli Ad(a)ları’nda Necati Mert, Franfurt Okulu ve Eleştirel Teori’de Ahmet Çiğdem, Anadolu Bilgeleri’nde Sadık Yalsızuçanlar, Seyahat Okumaları’nda Haşim Şahin ve Pratik Sinema Atölyesi’nde Suat Köçer, Sinan Sertel ve Gökhan Yorgancıgil ile 8 haftalık eğitim gerçekleştirilecek.

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2015, 14:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER