Yeni kabineye çok sevinenler var!

AK Parti içinde var olduğu sürekli olarak iddia edilen gruplaşmanın tarafı olan isimlerin Doç. Dr. Ayşenur İslam’ın geçici kabine de bakan olmamasına sevindiği iddiası konuşuluyor!

Yeni kabineye çok sevinenler var!
banner3

Gezi Parkı eylemleri ve dershane süreçlerinde AK Parti aleyhine kampanyalara katılan, özellikle dershanelerin kapatılması gündemdeyken AK Parti’ye sert eleştiriler yöneltip sosyal paylaşımlarda bulunan bir ilçe yöneticisi dün akşam yine sosyal medya hesabından bazı paylaşımlarda bulundu.


   AK Parti’de olduğu iddia edilen ayrılıkçı hareketlerin bir tarafında görünmekten geri durmayan genç ilçe yöneticisi yeni kabinenin açıklanmasının ardından Twitter’da yazdığı“Bazı şeyler vardır tebessüm edip geçersin, işte içinde geçtiğimiz su süreçler tam da öyle.. Allah, kalbi temiz olanlarla beraberdir.”, “Güzel şeyler olacak hayırlısıyla... “ ve “Adaletin daim olduğu, Kalkınmanın devam ettiği istikrarlı günlere DOĞRU...”şeklindeki paylaşımlarıyla siyasi imalarda bulunarak,“Bakan Ayşenur İslam’ın kabine de olmamasına seviniyor” şeklinde yorumlandı!


   İlçe teşkilatının bu genç yöneticisinin tweetlerini Bakan İslam ile sorunu olduğu iddia edilen bir adayın da ‘RT’lediği gözlerden kaçmadı!

Güncelleme Tarihi: 29 Ağustos 2015, 14:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER