Mustafa Ataş ile görüştüler

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, AK Parti Genel Merkeze giderek bir dizi ziyarette bulundu. Ziyarete Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Tercan’da katıldı.

Mustafa Ataş ile görüştüler
banner3

AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Tercan, Ankara’da bulunan AK Parti Genel Merkezi’ni ziyaret etti. Ziyaret sırasında AK Parti Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş ile görüşen Fevzi Kılıç ve beraberindekiler, referandum süreci ile ilgili bir toplantı yaptı. Mustafa Ataş ile samimi bir havada gerçekleşen görüşme sonrasında AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ataş ziyaretle ilgili olarak memnuniyetini dile getirirken gerçekleştirilen toplantıda referandum sürecinde gerçekleştirilecek olan çalışmalarla ilgili olarak bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

Öte yandan AR-GE Birimi tarafından yapılan bir proje ile ilgili olarak AK Parti Sivil Toplum ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Fatih Şahin’i de ziyaret eden AK Parti Sakarya İl Başkanı Fevzi Kılıç ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Adapazarı Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Tercan, Şahin'den ‘Neden Cumhurbaşkanlığı Sistemi?’ brifing aldı. Ardından AK Parti Ekonomi İşlerinden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Şaban Dişli ile de görüşen Başkan Kılıç ve beraberindekiler bir dizi toplantıya da katıldı.

Güncelleme Tarihi: 15 Şubat 2017, 20:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER