Zafer'in 93. Yıldönümü Kutlandı

Şehir genelinde düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına katılan Başkan Toçoğlu, “Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı tebrik ediyoruz. İstiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyoruz” dedi.

Zafer'in 93. Yıldönümü Kutlandı
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, şehir genelinde düzenlenen 30 Ağustos Zafer Bayramı kutlamalarına katıldı. Kent Meydanı’ndaki çelenk sunma programının ardından başlayan resmi törenler kapsamında Başkan Toçoğlu, Valilik makamında il protokolü, STK temsilcileri ve il müdürlüklerinden gelen tebrikleri kabul etti. Programların devamında Atatürk Bulvarı’nda resmigeçit töreni gerçekleştirildi.

Zafer İl Genelinde Kutlandı
30 Ağustos Zafer Bayramı programlarına Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’nun yanı sıra, Vali Hüseyin Avni Çoş, İl Garnizon ve Jandarma Alay Komutanı Albay Emin Dursun, AK Parti Milletvekilleri Recep Uncuoğlu ve Prof. Dr. Mustafa İsen, İl Emniyet Müdürü Osman Babadağı, AK Parti İl Başkanı Fevzi Kılıç, Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar ve il müdürleri, STK temsilcileri ile çok sayıda vatandaş katıldı. 

Zaferin Hissiyatıyla Yol Almalıyız
Başkan Toçoğlu, Vali Coş ve Garnizon Komutanı Dursun’un vatandaşların Zafer Bayramı’nı tebrik etmesinin ardından başlayan program askeri birliklerin geçiş töreni ile sona erdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu Zafer Bayramı ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Milletimizin Zafer Bayramı’nı tebrik ediyorum. 30 Ağustos tarihin derinliklerine itilmek istenen ülkemizin baş kaldırışının, yeniden doğuşunun adıdır. O günlerde tek vücut olarak ortaya koyduğumuz vatan savunmasına yakışan hissiyatlara sahip olmak durumundayız. Birliğimizi, dirliğimizi, huzur ve selametimizi pekiştirmeliyiz. Dayanışmayı güçlendirmeli, safları sıklaştırmalıyız. Bu vesileyle İstiklal mücadelemizin tüm kahramanlarını rahmet ve minnetle anıyoruz” ifadelerini kullandı. 

 

Güncelleme Tarihi: 30 Ağustos 2015, 15:44
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER