Yeni Türkiye'nin Önünü Açan Kahramanlardan …

Hakan Albayrak Yönetimindeki Diriliş Postası Gazetesi, kuruluşunun 95. Yılında Anadolu Ajansı eski genel müdürü Kemal Öztürk ile ilgili bir analiz yayınladı.

Yeni Türkiye'nin Önünü Açan Kahramanlardan …
banner3

Diriliş Postası gazetesi Anadolu ajansının kuruluşunun 95. Yıldönümünde ajansı en parlak günlerine taşıyan eski Genel Müdür Kemal Öztürk için ''Yeni Türkiye'nin önünü açan kahramanlardan biridir' diye yazdı. .

Gazetenin bugünkü sayısının Lafı Uzatmadan köşesinde yer verdiği yazıda şunlar yazıldı.

'Anadolu Ajansı 95. yaşında. Bu vesile ile ajansın şimdikinden önceki genel müdürünü, Kemal Öztürk'ü saygıyla analım." Kendin çal kendin oyna" ile geçen 90 seneden sonra başına geçtiği Anadolu Ajansı'nı dünyaya açan, Arap dünyası ve Balkanlardan başlayarak Yeni Türkiye'nin sesini dünya çapında yankılandırma gayretine giren ve bu yolda muzazzam bir mesafe kateden, sayısını hatırladığımız kadar çok dilde birinci sınıf habercilik yaparak AP, AFP, REU, TERS gibi-adını koyalım - emparyalist ajansların manipülasyon sahasını daraltan ve Yeni Türkiye'ye böylesine önemli bir mevzi kazandırdığı için istifaya zorlanmak zuretiyle Anadolu Ajansı'ndaki yoğunluktan uzaklaştırılarak ödüllendirilen(!) Kemal Öztürk, Yeni Türkiye'nin önünü açan kahramanlardan biridir.'

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2015, 10:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER