Yeni Türkiye'nin Lokomotifi Olacağız

AK Parti’den Milletvekilliği aday adaylığını açıklayan Cumhurbaşkanlığı eski Başdanışmanı Mustafa İsen ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Siyasetin standartlarını yükseltmek adına birlikte çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullanırken; İsen, “Sakarya’yı yeni Türkiye’nin önüne bir lokomotif olarak koymanın mücadelesini vereceğiz” dedi.

Yeni Türkiye'nin Lokomotifi Olacağız
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, 7 Haziran Genel Seçimleri öncesinde AK Parti Milletvekilliği aday adaylığını açıklayan Cumhurbaşkanlığı eski Başdanışmanı Prof. Dr. Mustafa İsen’i Büyükşehir’de ağırladı. İsen’e aday adaylığının hayırlı olmasını temenni eden Başkan Toçoğlu, siyasetin standartlarını yükseltmek adına çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

 

Katkı Sağlayacağız

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nin diğer şehirler özelinde örnek gösterildiğini kaydeden Mustafa İsen, “Sakarya’yı yeni Türkiye’nin önüne bir lokomotif olarak koymanın mücadelesini vereceğiz. Gençlerimizin reel politikalara yönlendirilmesi için çalışacağız. AK Parti kadroları gücünü belli etmiştir. Biz de bu sürece elimizden gelen tüm katkıyı sağlayacağız” dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2015, 16:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER