banner28

VATAN HAİNLİĞİNDEN ARANAN CAN DÜNDAR'DAN SKANDAL TWEET

Vatan hainliğinden aranan Can Dündar yurtdışından attığı tweet ile AK Parti Genel başkan yardımcısı Ali ihsan Yavuz ve Hendek ilçe teşkilatını hedef gösterdi.

VATAN HAİNLİĞİNDEN ARANAN CAN DÜNDAR'DAN SKANDAL TWEET
banner3

Dündar sputniknews in bir haberinde kullandığı fotoğrafı alıntılayarak, sözde AK Parti Hendek ilçe teşkilatında Amerikan bayrağı olduğunu ifade etti.

 

AK Parti seçim işleri başkanı Ali İhsan Yavuz Hendek İlçe başkanlığında katıldığı danışma meclisi toplantısını ile ilgili yayın yapan Sputnik Türkiye haberde skandala imza atarak Yavuz’un Amerika’da partisinin 2017 yılında yapılmış bir programda çekilmiş  fotoğrafı kullandı. Bunu gören Vatan hainliğinden aranan Can Dündar da habere konu tweti alıntılayarak “AKP Hendek İlçe Başkanlığı Danışma Meclisi toplantısında niye ABD bayrağı asılı ki?” şeklinde b,r tweet atarak resmin hendek de çekildiğini ifade etti.

 

AK Parti Hendek İlçe başkanı Ali Kemal Sofu’da “Gen.Bask.Yardimcimiz @aliihsanyavuz54 ün Amerika da Çekilmiş Bir Resmini Hendek de Çekilmiş Gibi Iftira Atmak Nasıl Bir Zihniyettir.”  Şeklinde tepki gösterdi.

 

Öte yandan Sputniknews’in kullandığı fotonun Anadolu Ajansına iat oluo 2017 yılında Amerika’da yapılan bir AK Parti toplantısında çekildiği ortaya çıktı.

Konuyla ilgili aynı tarihte Anadolu Ajansı şu haberi paylaşmıştı. ;

 

https://www.aa.com.tr/tr/turkiye/turkiye-baskanlik-sistemiyle-kosacak/758897

 

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2018, 10:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER