Uriage Bakım Ürünleri

0

Uriage Bakım Ürünleri
banner3

Kozmetik sektörü gün gittikçe büyüyor ve birçok marka ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. Dermatolojik bakım ürünlerinden biri olan Uriage markası kuru, hassas ve atopik ciltlere özel nemlendirici ve kendi formülüne özgü termal su ile tedavi sunuyor.

1992 yılında Uriage markası laboratuvarlarında oluşturulan ilk krem bazlı termal su ile hassas ciltlere dahi kolaylıkla uygulanabilen ürün yelpazesini oluşturdu. Güneş kremlerinden nemlendiricilere, kızarıklık gidericilerden günlük bakım ürünlerine kadar istediğiniz birçok ürün çeşidini burada bulabilirsiniz.

Güneş Bakım Ürünleri

30 faktör ve 50 faktörde güneş kremlerini bulacağınız bu yerde cilt tipinize ve cilt renginize uygun Uriage güneş kremi ürünlerini bulabilirsiniz. Çocuklara özgü güneş kremleri, günlük kullanabileceğiniz güneş ürünleri, bronzlaştırıcı kremler ve deniz sonrası ürünleri ile sizleri bekliyor. Güneş kremleri cilde karşı UV ve UVB ışınlarına karşı koyucu etkisinin yanında hızlı emilim sağlayan özelliği ile cildi nemlendirerek, besler, İçerisinde parfüm, paraben ve renklendirici içermez.

Kızarık Giderici Krem

Hassas ciltlere özel olarak formüle edilen bu krem ciltte oluşan kızarıkları gidermeye yardımcı bakım kremidir. Cildin koruyucu tabakasını güçlendirerek cildi dış etkenlere karşı korur. Ciltteki mikro dolaşımı hızlandırarak cildi besler.

Uriage bakım ürünleri hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için internet üzerinden //www.dermodermo.com.tr/Uriage  burada ki adrese uğrayabilirsiniz. Aradığınız ürünlere kampanyalı fiyatlarda kargo ile evinize teslim almanız artık çok kolay bir hale geldi.

Güncelleme Tarihi: 09 Eylül 2015, 15:45
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER