Ülke Yasta ama Baro Göbek Atıyor

Türkiye Barbolar Birliğinin adli yıl için düzenlediği programda yaşanan olay tepkilere neden oldu. Programa katılan Sakarya Barosu Başkanı Zafer Kazan’ın da Başkan Feyzioğlu’na her zaman destek olduğu biliniyor.

Ülke Yasta ama Baro Göbek Atıyor
banner3

Barolar Birliğinin hazırladığı programda avukatların göbek atması tepkilere neden oldu. Son zamanlarda oldukça artan ve askerlerimizin katledildiği PKK eylemleri devam ederken Baro Başkanları ve Avukatların karşılıklı göbek atması toplumu oldukça rahatsız etti.

Özellikle İstanbul Barosu Başkanı Ümit Kocasakal, adeta göbek atarken kendini kaybetti. Kocasakal, Sakarya Barosu Başkanı Zafer Kazan’ın en iyi anlaştığı baro başkanlarından biri olduğu biliniyor.

Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da atılan göbekleri alkışlaması iyice sinirleri gerdi.

Programda söz alan Kayseri Barosu Başkanı, “Son zamanlarda yaşanan olaylardan sonra burada yaşananları garipsedim. Burada göbek atanlara bakınca şehitleri hatırladım.” İfadelerini kullanırken salon sus pus oldu.

 

KAYNAK:  ADATAVIR

Güncelleme Tarihi: 08 Eylül 2015, 17:37
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER