Toçoğlu En Başarılı Başkanlar Arasında

ANDY-AR'ın yayınladığı en başarılı Belediye Başkanı anketinde birinciliği Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki alırken, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu da en başarılı belediye başkanları listesinde yer aldı.

Toçoğlu En Başarılı Başkanlar Arasında
banner3

ÖZHASEKİ “EN BAŞARILI” SEÇİLDİ

Yaptıkları anketlerle seçim sonuçlarını en iyi tahmin eden şirket olarak lanse edilen ANDY-AR araştırma şirketi, 2015 Ocak ayında yaptığı yerel yönetimler performans araştırmasını yayınladı. Yapılan anket sonucuna göre, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu da en başarılı belediye başkanları listesinde yeraldı.

 

TOÇOĞLU 14 NCÜ SIRADA YERALDI

 

Türkiye genelinde en başarılı Büyükşehir Belediye Başkanları listesinin ilk sırasında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'ndan kazandığı tazminatla 3,5 ton sucuk dağıtan Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki gelirken, 16 Büyükşehir içinde Zeki Toçoğlu anket sonucuna göre listede 14 ncü sırada yerini aldı.

 

“MEMNUNUM” DİYENLERİN ORANI %37,0

 

Aynı anket sonucuna göre Toçoğlu’ndan memnunum diyenlerin oranı %37,0 memnun değilim diyenlerin oranı %35,1, kısmen memnunun diyenlerin oranı %18,6 fikrim yok, cevap yok diyenlerin sayısı da %9,3 oldu.

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2015, 12:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER