Tever’den Ankara Çıkartması “Bu Şehirde Her Birimizin Sorumluluğu Var!”

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, İl Teşkilat Başkanı Erkut Aşoğlu ile birlikte Ankara’da belli ziyaretlerde bulundu.

Tever’den Ankara Çıkartması  “Bu Şehirde Her Birimizin Sorumluluğu Var!”
banner3

Başkan Tever’in ilk durağı İŞKUR olmuş, Genel Müdürlüğe geçtiğimiz ay atanan Akyazılı Bekir Aktürk’ e “hayırlı olsun” ziyaretinde bulunmuş, yeni görevinde başarılar dilemişti.

ŞEHRİMİZİN HER BİR KARIŞ TOPRAĞINA...

yunus tever

Başkan Tever bu ziyaretin ardından, Türkiye Ziraat Odaları Birliği Başkanı Şemsi Bayraktar ve TÜRK-İŞ Konfederasyonu Genel Başkanı Ergün Atalay ile bir araya geldi.

Tever Sakarya gündemine ilişkin konularda istişarelerde bulunarak,

“Şehrimizin her bir karış toprağına, bu şehrin çocuklarına ve geleceğine dair her birimizin sorumluluğu var. Ergün Atalay ve Şemsi Bayraktar gibi Başkanlarımızın şehrimiz için ne kadar önemli olduğunu her fırsatta ifade ediyoruz. Sağ olsunlar her iki başkanımızın da bugüne kadar birçok konuda şehrimize önemli katkıları oldu. Bugün yine kendileriyle şehrimizi ilgilendiren konular üzerine istişarelerde bulunduk. Sakarya bizim ortak sevdamız. Bizim başka şehrimiz yok. Bu yüzden sorumluluk duygusuyla hareket etmek durumundayız. Başkanlarımıza misafirperverlikleri ve ilgileri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum”

ifadelerine yer verdi.

VEKİLLER İLE BİR ARAYA GELDİ

ak parti

Ankara’daki ziyaretlerine AK Parti Genel Merkez’inde; Genel Başkan Yardımcısı Ali İhsan Yavuz, Milletvekili Recep Uncuoğlu, Milletvekili Kenan Sofuoğlu ve Milletvekili Çiğdem Erdoğan Atabek ile bir araya gelerek devam eden Tever, Milletvekilleriyle Sakarya gündemli bir istişare ve değerlendirme toplantısı gerçekleştirdi. Teşkilat çalışmaları, kongre süreci ve Sakarya’da devam eden yatırımların masaya yatırıldığı toplantıda birlik ve beraberlik mesajları verildi.

TBMM’DE Sakarya Milletvekilleri ile tek tek görüşen Başkan Tever, Genel Merkez Teşkilat Başkanlığı İl Koordinatörü olan Bolu Milletvekili Fehmi Küpçü ve Trabzon Milletvekili Muhammed Balta’yı meclisteki odalarında ziyaret ederek, parti çalışmaları üzerine istişarelerde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2020, 15:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER