banner28

SWATCH SAATLER

Ülkemiz genelinde son senelerde satış patlaması gerçekleştiren bir ürün kategorisi ise kol saatleridir. Uzmanlar tarafından 2012 tarihinde 1 milyar dolar civarında ithalat olduğu iddia edilen kol saatleri alanında, dünyanın en değerli markaları arasında mevcut olan kıyasıya rekabet devam etmektedir. Ülkemizde geçen yıl 10 milyon oranından fazla kol saati satıldığı için ve bu orandan 1 milyon kadarının da markalı ürün olduğu belirtilmektedir. Swatch saat modelleri de bu konuda yer almaktadır.

SWATCH SAATLER
banner3

Çin ve diğer tüm uzak doğu ülkelerinden getirilen kayıt dışı ya da taklit saatler hususunda kesin bir veri olmaması da pazarın gerçek anlamda kapasitesinin çok daha geniş olduğunu düşündürmektedir. Swatch saat ürün modelleri konusunda da bu açıdan sıkıntılar yaşanabiliyor. Kuşkusuz bir biçimde söylenecek tek şey, kol saati alanının bu yılda da çarpıcı bir yükseliş sağlayacağına her insanın kesin gözüyle bakmasıdır. Dijital ve analog saat modelleri ülkemiz geneli piyasasının en çok ilgi gören markası konusunda yer almaktadır.

Sektör genelinde yaşanan yoğun rekabetten dolayı saatlerin sahip olduğu tüm teknik özellikler devamlı gelişme kaydederken, tasarım açısından da adeta sonsuz seçeneklerden bahsetmek mümkündür. Swatch saatler de bu durum kapsamında belirtilebilir. Ayrıca uygun fiyatlı alternatifleri değerlendirmek ve satın almak isterseniz www.bilio.com/kol-saati-c65/swatch/ web sayfasını inceleyebilirsiniz. Üstelik satın alma işlemlerini de çok kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkündür.

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2015, 11:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER