ŞOK BAĞLANTI! O AVUKAT KİM!

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından Fethullahçı Terör Örgütü / Paralel Devlet Yapılanmasına (FETÖ – PDY) yönelik yürütülen soruşturma kapsamında siyasi kimliği ile ön plana çıkan bir avukatın ismi gündeme bomba gibi düştü.

ŞOK BAĞLANTI! O AVUKAT KİM!
banner3

MURAT D.’NİN İŞBİRLİKÇİSİ!

Edinilen bilgilere göre, yürütülen soruşturma kapsamında Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığının emriyle Sakarya Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince çok sayıda kişi gözaltına alınarak ifadelerine başvurulurken gözaltındaki şahıslardan bazıları ise mahkemeye sevk edilmişti. Twitter’daki ‘Paralel Yapı Deşifre’ hesabının sahibi Murat D.’nin yakalanmasının ardından derinleşen soruşturma sonrası basında çıkan haberlerde ve birçok köşe yazarının kulislerde konuşulanları yazısında gündeme taşıdığı Murat D.’nin arkasında siyasilerin olduğu iddiası sonrasında yapılan çalışmalarda Sakarya’da eskiden siyasi kimliği ile öne çıkan bir avukatın Murat D. ile görüştüğü ve bazı isimler hakkında gerçeği yansıtmayan paylaşımlar yapmasını istediği bilgisine ulaşıldı.

[ilgili-haber=30118]

 

İFADESİ ALINACAK

Yürütülen soruşturma kapsamında ismi geçen Sakaryalı avukatın Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı emriyle Savcılığa çağırıldığı ve ifadesinin alınacağı bilgisine ulaşıldı. Gündeme bomba gibi düşen bu bilgi sonrası Sakarya kamuoyu bu avukatın kim olduğunu merak etmeye başladı.

[ilgili-haber=30160]

[ilgili-haber=30147]

[ilgili-haber=30077]

Güncelleme Tarihi: 23 Şubat 2017, 15:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER