Şehrimiz İçin En İyisini Yapacağız

Başkan Ekrem Yüce, Hyundai Eurotem Fabrikası’nı ziyaret etti ardından üretim tesislerinde incelemelerde bulundu.

Şehrimiz İçin En İyisini Yapacağız
banner3

Başkan Ekrem Yüce, Hyundai Eurotem Fabrikası’nı ziyaret etti ardından üretim tesislerinde incelemelerde bulundu.

Şu kelimeleri dile getirdi;

“Şehrimizi raylı sistemlerle buluşturmak adına yoğun bir çaba içerisindeyiz. Bu noktada gerekli görüşmeler yapıyor, uzman isimlerle istişarelerde bulunuyoruz. Dolayısıyla Eurotem’in de şehrimize kazandırmak istediğimiz raylı sistemlere ilişkin görüş ve önerilerine açığız. Katılımcı belediyecilik anlayışımız, istişare kültürü ile inşallah şehrimiz için en iyisini ve en güzelini yapacağız” dedi.

Başkan Ekrem Yüce, Hyundai Eurotem Fabrikası’nı Ziyaret etti. Fabrikanın tanıtım videosunu izledi ve çalışmalarla ilgili bilgi aldı. Üretim aşamasında olan metro ve tramvayları da incelemelerde bulunan Başkan Yüce, Sakarya’yı raylı sistemlerle buluşturmak için yoğun çaba sarfettiklerini belirterek, Eurotem Fabrikası’nın da görüş ve önerilerinin değerli olduğunu dile getirdi.

Başkan Yüce Son Olarak Şu Sözleri Dile Getirdi:

“Hyundai Eurotem Fabrikası’nı ziyaret ettik ve çalışmalarına ilişkin bilgiler aldık. Üretim bantlarını, metro ve tramvay üretiminde gerçekleşen süreçleri gördük. Şehrimizi de raylı sistemlerle buluşturmak adına yoğun bir çaba içerisindeyiz. Bu noktada gerekli görüşmeler yapıyor, uzman isimlerle istişarelerde bulunuyoruz. Dolayısıyla Eurotem’in de şehrimize kazandırmak istediğimiz raylı sistemlere ilişkin görüş ve önerilerine açığız. Katılımcı belediyecilik anlayışımız, istişare kültürü ile inşallah şehrimiz için en iyisini ve en güzelini yapacağız. Nazik misafirperverlikleri için Hyundai Eurotem yetkililerine teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER