banner28

Satso'dan Müjde

Ulaştırma Denizcilik Haberleşme Bakanlığı ile TOBB arasında yenilenen protokol neticesinde Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası K Türü Yetki Belgeleri ile ilgili tüm işlemleri yapmaya yeniden yetkili oldu.

Satso'dan Müjde
banner3

  2005 yılından bu yana ilgili bakanlık adına SATSO tarafından verilen K türü yetki Belgeleri Ulaştırma Denizcilik Haberleşme Bakanlığı ile TOBB arasında yenilenen protokol ile 12.05.2014 tarihi itibariyle verilmeye devam edecek.
Sakarya'daki hafif ve tam ticari araçları ile taşımacılık sektöründeki araçlara verilen ve zorunlu olan K türü yetki belgeleri için üyelerimiz Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Ticaret Müdürlüğü K türü Yetki belgeleri biriminden gerekli işlemleri yaptırabilirler.
Konu ile ilgili değerlendirmelerde bulunan SATSO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul, K Türü Yetki Belgelerinin yeniden Odamızdan verilecek olması üyelerimiz ve tüm Sakaryalılar adına memnuniyet verici ve müjde niteliği taşıyan önemli bir gelişmedir.
SATSO olarak üyelerimizin iş yaşamında karşılaştıkları zorluklar ve engelleri aşmak adına her türlü gayreti gösteriyoruz ve bundan sonraki süreçte de aynı içtenlikle çalışmalarımıza devam edeceğiz.  Bu güzel gelişme üyelerimize hayırlı olsun.

Güncelleme Tarihi: 09 Mayıs 2014, 15:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER