SAMİB, Sakarya'nındır

Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Derneği (SAMİB), Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’yü makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu.

SAMİB, Sakarya'nındır
banner3

SAMİB yönetim kuruluna ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden “SAMİB, son günlerde Sakarya’da verdiği ve Türkiye geneline yayılan kararlarıyla kendini güçlendirmiştir. SAMİB’in bir farkı da yerel olması ve Sakarya’dan Türkiye geneline yayılmasıdır. Kurumsal bir kimliğe bürünen SAMİB büyük hedeflere doğru koşmakta, düşüncelerini uygulayarak, büyük mesafe almaktadır. Ben bu vesileyle Sakarya Makina İmalatçıları Birliği Derneği Başkanı Sayın Metin Kar ve şahsında tüm yönetim kurulu üyelerini bir kez daha kutluyor, gerek Makina İhtisas OSB, gerekse Türkiye geneline açılması konusunda gösterdiği başarısından dolayı bir kez daha tebrik ediyorum dedi.

Sakarya, Türkiye’nin makine üssü haline gelecektir.
Hendek Belediye Başkanı İrfan Püsküllü’ye hayırlı olsun dileğinde bulunan SAMİB Başkanı Metin Kar, Makine İhtisas Organize Sanayi Bölgesi hakkında bilgi verdi. Kar,  “Bölgemizin Türkiye’nin makine üssü haline dönüşmesi en öncelikli hedefimizdir. Biz Sakarya’da 100’den fazla üyesi ve 10 bini aşkın çalışanı ile Dünya’nın can damarını üreterek, büyük fabrikalara da elaman yetiştiriyoruz. Üyelerimiz sadece Sakarya genelinde değil, diğer büyükşehirlerde de bir çok istihdam sağlayan büyük makine sektörleri de bizim üyelerimiz aralarında da yer almaktadır. Ortak akıl ile Sakarya’nın bu konuda bir üs olması için hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız”dedi.

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2015, 12:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER