banner28

Sakarya Seferber Oldu

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever Elazığ’da meydana gelen deprem ile ilgili açıklama yaparken Tatangalar da deprem bölgesine yardım kampanyası başlattı.

Sakarya Seferber Oldu
banner3

Dün akşam saat 20:55 sularında Elazığ’da deprem oldu. Deprem bölgesine Sakarya’dan yardım yarışı başladı. Sakaryaspor’un taraftar grubu Tatangalar yardım kampanyası başlatarak Elazığlı vatandaşların yarasını sarmak için çalışma başlattı.

DEPREMİ EN İYİ BİLENLERDENİZ

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever Elazığ’da meydana gelen deprem ile ilgili yaptığı açıklamasında,” Bu anların anlamını ve değerini en iyi bizler biliriz. Dualarımız #Elazığ için.. Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum” ifadelerini kullandı.

SESİNİZİ DUYAN VAR!

Sakarya’nın en büyük sivil toplum örgütü, Sakaryaspor’un taraftar grubu Tatangalar Elazığ’da yaşanan deprem bölgesine yardım kampanyası başlattı. Başlattıkları yardım kampanyasını sosyal medyadan duyuran Tatangalar şu ifadeleri kullandı,” Sakarya kardeşine sahip çıkıyor. Haydi Sakarya, Haydi Tatangalar! Deprem gölgesini ısıtmaya gidiyoruz! ‘Battaniye, kışlık giysi, bebek maması ve bezi…’ toplanacaktır. Toplama noktası için detaylar ilerleyen saatlerde açılanacaktır”

Güncelleme Tarihi: 25 Ocak 2020, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER