REFAH PARTİSİ YENİDEN Mİ KURULUYOR?

Milli Görüş'ün merhum lideri ve 54'üncü Hükümet Başbakanı Prof. Dr. Necmettin Erbakan, vefatının 6'ncı yılında Erbakan Vakfı tarafından 4 Mart'ta Abdi İpekçi Spor Salonu'nda düzenlenen “Aldanmayan, Aldatmayan Erbakan” programıyla anıldı. Programa Sakarya'dan 10 Otobüs ve özel araçlarla çok sayıda vatandaş katıldı.

REFAH PARTİSİ YENİDEN Mİ KURULUYOR?
banner3

MEDYAROTA / ÖZEL HABER

YOĞUN KATILIM
Eski başbakanlardan merhum Prof. Dr. Necmettin Erbakan, vefatının 6'ncı yılında Erbakan Vakfı tarafından Abdi İpekçi Spor Salonunda düzenlenen “Aldanmayan ve Aldatmayan, Necmettin Erbakan” adlı programda anıldı. Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan programa çok sayıda vatandaş katılırken Sakarya'dan 10 otobüs ve çok sayıda özel araçta vatandaşlar İstanbul'da düzenlenen programa akın etti. Yaklaşık 25 bin kişinin katıldığı programda İHH İnsani Yardım Vakfı Genel Başkan Yardımcısı Bülent Yıldırım'da bir konuşma yaptı. 

 

 ERBAKAN REFAH PARTİSİNİ KURUYOR! 

Öte yandan Filistin, Afganistan, Bosna Hersek, Kıbrıs ve İran'dan konuşmacıların ve D8 Genel Sekreterinin de katıldığı programda gece 23 sularında konuşmaya başlayan Fatih Erbakan'ın konuşması sonuna kadar katılımcıların hiç biri salonu terk etmedi. Fatih Erbakan'ın konuşmasının ardından Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın hayatının anlatıldığı sine-vizyon gösterisinin de yapıldığı programın sonunda Filistin İslami Direniş Hareketi Hamas’ın lideri İsmail Haniye katılımcılara Gazze’den video konferans yöntemiyle davetlilere hitap ederken Refah Partisi'nin müziklerinin çalındığı program Refah Partisi'ni hatırlattı. 

KULİSLER ÇALKALANIYOR!

Refahın vakti geldi parçasının sıklıkla çalındığı salonda bu parçaya katılımcılar coşku ile tepki verdi.  

Öte yandan Kulislerde hukuki olarak yeniden açılmasının önünde bir engel olmayan Refah Partisini yeniden kuracağı yönünde iddiaların olması gözleri Merhum Lider Prof. Dr. Necmettin Erbakan'ın oğlu Fatih Erbakan'a çevirdi.

 

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2017, 18:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER