Otilia, Paşalar Konakları'nda

Son olarak ‘Bilionera’ adlı şarkısı ile büyük yankı uyandıran dünyaca ünlü şarkıcı Otilia, Taraklı Paşalar Konakları Termal Tatil Köyü’nü ziyaret etti.

Otilia, Paşalar Konakları'nda
banner3

‘Saklı cennet’

‘Bilionera’ adlı şarkısıyla Türkiye ve dünyada müzik listelerini alt üst eden Otilia, Taraklı Paşalar Konakları Termal Tatil Köyü’nü ziyaret etti. Arkadaşları ile birlikte tesisler hakkında bilgiler alan Otilia, Türkiye’yi çok sevdiğini, Türkiye’nin saklı cennetlerinden birinin de Taraklı olduğunu söyledi.

 

‘Çok Beğendim’

Proje hakkında bilgiler alan Otilia, Taraklı Paşalar Konakları’nın içilebilir termal suyuna hayran kaldı. Otilia, “Burası çok güzel bir yer. Çok beğendim. Özellikle sağlıklarını ve cilt güzelliklerini düşünen bayanlar için burası kaçırılmayacak bir yer.” Diye konuştu.

 

Otilia

Daha önce Serdar Ortaç ile ‘Balım’ adlı şarkıda düet yapan Otilia, sosyal paylaşım sitelerinde 37 milyonun üzerinde izleyiciye ulaşırken, son olarak klibini çektiği ‘bilionera’ adlı şarkısı ile de 74 milyonun üzerinde izlenmeyle adeta rekor kırdı. Otilia’nın Türkiye’de de çok sayıda hayranı bulunuyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2016, 12:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER