Ömer Çağırıcı Güvenlik-İş Yönetim Kuruluna Seçildi.

TÜRK-İŞ’e bağlı Güvenlik-İş Sendikası 2. Olağan Genel Kurulunda Sakaryalı Ömer ÇAĞIRICI, Güvenlik-İş Sendikası Yönetim Kurulu üyeliği Genel Eğitim Sekreterliği görevine seçildi.

Ömer Çağırıcı Güvenlik-İş Yönetim Kuruluna Seçildi.
banner3

Sakarya Üniversitesinde görev yapan Ömer Çağırıcı sırasıyla Sakarya İl Temsilciliği, Genel Başkan Danışmanlığı ve Genel Başkan Yardımcılığı görevlerinde bulunmuş, Güvenlik-İş Sendikası 2.olağan genel kurulunda yapılan seçimde Yönetim kurulu üyeliği Genel Eğitim Sekreterliği görevine seçilmiştir.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Eğitim Sekreteri Ömer Çağırıcı bu önemli göreve seçilmemde emeği geçen tüm delegelerimize ve bizleri onurlandıran Sayın Genel Başkanımız Bolat Ankaralı’ya, üyelerimize ve Sakarya’mızın değerli büyüklerine teşekkür eder saygılar sunarım dedi.

TÜRK-İŞ Sakarya İl Temsilcisi ve Demiryol-İş Şube Başkanı Cemal Yaman 2011 Yılında kurulmasına rağmen Türkiye’de hızla özel güvenlik görevlilerinin örgütlendiği 25 bin üyesi bulunan TÜRK-İŞ Konfederasyonumuz Güvenlik-İş Sendikasında Genel Merkez yöneticiliği görevine seçilen Ömer Çağırıcı kardeşimize Sakarya’da TÜRK-İŞ’e bağlı sendikalar olarak yeni görevinde başarılar diliyoruz, Sakarya’dan Ankara’ya genç ve azimli bir kardeşimizi göndermenin mutluluğunu yaşıyoruz diyerek, Sakarya’mızı en iyi şekilde temsil edeceğinden şüphemiz yok dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2015, 10:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER