Müftü Aydın Tutuklanma İstemiyle Sevk Ediliyor

Fetö operasyonları kapsamında önceki gün Afyon'da gözaltına alınan Karasu Müftüsü tutuklanma istemiyle mahkemeye sevk edilecek.

Müftü Aydın Tutuklanma İstemiyle Sevk Ediliyor
banner3

FETÖ soruşturması kapsamında önceki gün Afyon'da göAltına alınan Karasu müftüsü Mustafa Aydın'ın  bylock kullanıcısı olduğu anlaşılmıştı. 

Gözaltına alınan Karasu İlçe Müftüsü Mustafa Aydın ile ilgili yürütülen soruşturmada emniyetteki işlemleri sona ermesinin ardından savcılığa sevki gerçekleşti.

Karasu İlçe Müftüsü Mustafa Aydın savcılık ifadesi ardından savcılık.a tutuklanma istemiyle mahkemye sevk edileceği gelen bilgiler arasında. 

Aydın’ın hesabından paylaşım..!

Öte yandan Karasu İlçe Müftüsü Mustafa Aydın gözaltına alınmasının ardından cep telefonu ve bilgisayarlarına da el konulduğu biliniyor. Ancak, yakınlarının ifadesine göre Aydın gözaltında bulunduğu sırada sosyal medya hesabı Facebook’ta “Ben tutuklandım” gibi paylaşımda bulunmuş olması kafalarda soru işaretlerine neden oldu. Aydın’ın yakınları ise bu paylaşımı babalarının yapmadığını dile getirerek, bazı kişilere mesaj ilettikleri ve kendi hesaplarından paylaşımda bulundukları ifade edildi.

 

 

[ilgili-haber=30154]

Güncelleme Tarihi: 24 Şubat 2017, 00:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER