MTTB Yol Haritasını Çizdi

MTTB Sakarya İl Başkanlığı teşkilat mensuplarıyla İstişare Toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıda konuşan İl Başkanı Berkan Çiftçi,” Bu ülkeden, hiçbir beklentimiz yok çünkü bu ülke biz gençlerden çok şey bekliyor” dedi.

MTTB Yol Haritasını Çizdi
banner3

Milli Türk Talebe Birliği Sakarya İl Başkanlığı, teşkilat mensuplarıyla İstişare Toplantısı gerçekleştirdi. MTTB Sakarya İl Başkanı Berkan Çiftçi başkanlığında düzenlenen programda yeni dönemde yapılması planlanan faaliyetler konuşuldu.

Gençlik Programı Çekimlerine Başlıyoruz

MTTB Sakarya İl Başkanı Berkan Çiftçi toplantıda yaptığı konuşmada, “ Ülkemizin yaşadığı bu zor dönemlerde birliğimizi ve beraberliğimizi sıkı tutmak emin olun çok önemli. Yapılan aktivitelerden ziyade neden burada olduğumuzu bilmek ve bunun bilinciyle yetişmek çok daha önemli. Bundan sonra inşallah ülkemizin çıkarları ve uluslararası platformlarda eksik kaldığı noktalarda okumalar yaparak gençlerimizi bu doğrultuda yetiştireceğiz. Bu ülkeden, bu vatandan hiçbir şey beklemiyoruz çünkü bu ülke biz gençlerden çok şey bekliyor. Yeni dönemde gençlerin yöneteceği ve bünyesinde bulunacağı bir gençlik programının çekimlerine başlıyoruz. ” ifadelerini kullandı.

Milli Mühendislik Platformu

Yerli ve Millilik konusuna önem verdiklerini ifade eden Başkan Çiftçi, “ Ülkemiz için yerli ve millilik konusunun ne kadar önemli olduğunu bilerek anlayarak yolumuza devam edeceğiz. Bu yüzden en kısa zamanda Milli Mühendislik Platformu’nu kurarak meslek liseli arkadaşlarımızı da bu çatı altında birleştireceğiz.” şeklinde konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER