MHP'li Budak'dan Adaylık Başvurusu

Sigorta Acentesi Melihşah Budak MHP İl binasında Milletvekili Aday Adaylığı için başvuru yaptı

MHP'li Budak'dan Adaylık Başvurusu
banner3

Sözlerine ‘Değerli ülküdaşlarım 2 gün sonra 12 Mart İstiklal Marşımızın Kabulü'nün 94. Yılı kutlayacağız. Bu yılda buradan milli şairimizi anarken ‘Allah bir daha bu millete İstiklal Marşı yazdırmasın diyen büyük şairimiz Akif’in temennisiyle, sözlerime başlamak istiyorum. Önümüzdeki 18 Mart'ta kutlayacağımız Çanakkale Zaferimiz'in 100. Yılı dolayısıyla şehitlerimizi rahmetle ve minnetle anıyorum ruhları şad olsun.’ dedi .

"Ülkem için varım."

Başvurusunda konuşmasını sürdüren Budak, ‘Bugün burada MHP Aday Adayı olarak huzurunuzda bulunmaktayım büyük onur ve şeref duymaktayım. Bu zorlu dava'nın fedakarlıkla ve cefakarlıkla dolu bir siyasi mücadelenin saygı değer mensuplarının  karşısında bulunmak ve davam için milletim için ülkem ve ülküm için bende varım ve hizmete hazırım. Türk milletinin sabrının ve sınırlarının zorlandığı bu dönemde bölücü ihanet çeteleri oturmuş en üst düzeyde en üst makamda bölünmeye giden yolu fırsat diye sunmaktadırlar. Değerli dava arkadaşlarım  45 yıllık davamıza dönem dönem şer güçleri tarafından sekte vurmak istensen de bütün imtihanları anlının akıyla geçen ülkücüler için artık bir iktidar yürüyüşünün zamanıdır.’ İfadelerini kullandı

 

7 Haziran tarihinin önemli olduğunun altını çizen Budak  ‘7 Haziran Türk Milleti'nin son virajdır bunun  için herkes ama herkes sandığa gitmelidir ve 3 hilali geleceği için bayrağı için ezanı için bölünmez bütünlüğü için meclise göndermelidir. Öncelikle biz ilimizden Sakarya’dan başlayarak Milliyetçi Hareketin tarihi birikimini tecrübesini ve yetişmiş kadrosundan olan kudretini topyekun  bir seferberliğe dönüştürmek için bütün ülküdaşlarımızın  gayretine azmine ve dualarına ihtiyacımız var. Bir tek ülkücüyü bile hareketin dışında bırakmadan bir gönül seferberliği başlatmak kararlılığında ve mecburiyetindeyiz. Kimseyi ötekileştirmeden kimseyi incitmeden kimseyi kırmadan kucaklayacağız. İktidara yürüyüş çabamızdan emeğinize gayretinize  katkınıza aklınıza bilginize ve duasına bizim ve yüce Türk milletinin ihtiyacı var. Ne Mutlu Türküm Diyene” diyerek sözlerini noktaladı.   

Güncelleme Tarihi: 10 Mart 2015, 17:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER