banner28

MedyaRota 7. Yılında…

2013 yılında 'Medyadaki Rotanız' sloganı ile yayın hayatına başlayan MedyaRota.com olarak 6’ıncı yaşımızı bitirmenin haklı gururunu yaşıyoruz.

MedyaRota 7. Yılında…
banner3

Yayın hayatına başladığımızdan bu yana ilkeli ve doğru haberi takipçilerine ulaştırma yolunda 6 yılı geride bıraktık. Geride kalan zamanda gerçekleri yazdık ve her zaman vatandaşın yanında olan yayın politikası ile Sakaryalıların medyadaki rotası olduk.

Geride bıraktığımız 6 yılda araştırmacı – gazetecilik ve doğru bilgi anlayışıyla yaptığımız haberlerle vatandaşların gönlünde yer edinirken 7’inci yılımıza daha güçlü ve daha etkili bir kadroyla devam ediyoruz. Dürüst, ilkeli, basın etik ve ahlak kurallarına uygun, doğru bilgilere dayalı habercilik anlayışımızdan vazgeçmiyoruz.

6 yıl boyunca bizlere destek olan, bizleri okuyan, beğenen ve gözümüzden kaçırdığımız eksikliklerimizi eleştirerek bizleri daha iyi bir hale getiren herkese teşekkür ediyoruz. MedyaRota.com ailesi olarak geride bıraktığımız 6 yılda kazandığımız deneyim, bilgi ve tanınırlıkla bugünden sonra da aynı şekilde çalışmaya devam edeceğiz.

Güncelleme Tarihi: 25 Eylül 2019, 10:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER