Kemal Öztürk AKM'de!

Büyükşehir Belediyesi Kültür Sanat Etkinlikleri, Anadolu Ajansı Genel Müdürü Kemal Öztürk’ün konuşmacı olarak katılacağı ‘Yeni Ortadoğu, Yeni Türkiye, Yeni Medya’ konferansı ile devam edecek. AA’nın Mısır, Gazze ve Suriye'deki uluslar arası habercilik başarılarının da ele alınacağı program, 13 Kasım Perşembe günü, AKM’de.

Kemal Öztürk AKM'de!
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığı tarafından düzenlenen Kasım Kültür Sanat Etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Etkinlik takvimi kapsamında Anadolu Ajansı Genel Müdürü Kemal Öztürk’ün konuşmacı olarak katılacağı ‘Yeni Ortadoğu, Yeni Türkiye, Yeni Medya’ konferansı gerçekleştirilecek. 13 Kasım Perşembe günü, saat 19.00’da başlayacak programda, AA’nın en zor anlarına tanıklık ettiği Mısır, Gazze ve Suriye'deki uluslar arası habercilik başarıları da konuşulacak.

 

Dramın Fotoğrafları

AA ‘Oradaydı’ başlığı altında yayınlanan ‘Yarım Kalan Devrim, Mısır’, Yetim Kalan Ülke Suriye ve Abluka, Savaş, Direniş: Gazze serisinin genel yayın yönetmenliğini de üstlenen AA Genel Müdürü Öztürk, çatışma bölgelerindeki gözlemlerini ve yaşadıklarını da konferansta ele alacak. Tüm vatandaşların davetli olduğu programda ayrıca, AA’nın insanlık dramının yaşandığı üç ülkeye dair arşiv değeri taşıyan çatışma bölgesi fotoğrafları kültür sanat dostları ile paylaşılacak.

 

 
Güncelleme Tarihi: 19 Kasım 2015, 07:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER