banner28

İPHONE 6S ÖZELLİKLERİ

Hayatımızın her alanında kullanım sağladığımız akıllı telefonlar üstün teknolojileri ile bizleri şaşırtmaya devam etmektedir. Özellikle teknolojiyi en iyi kullanan markalardan biri iphone’dur. Bu markanın ürettiği her telefonda üstün bir özellikler görebilirsiniz. Markanın ürettiği telefonlardan biri olan ıphone 6s fiyat konusunda da tüketicilerin ilgisini üzerine toplamayı başarmıştır. Telefonunu özelliklerine bakıldığın da göz doldurmayı başarmaktadır. Bu yüzden günümüzde en sık tercih edilen bir marka haline gelmeyi başaran iphone yüksek performans gücü ile karşımıza çıkmaktadır.

İPHONE 6S ÖZELLİKLERİ
banner3

İphone 6s özelliklerine bakıldığında ise arka kamera 12 MP ön kamera ise 5 MP olarak karşımıza çıkmaktadır. Üstün kamera özellikleri sayesinde anlarınızı daha ölümsüz hale getirebilirsiniz. Telefonun içerisinde led flaşı bulunmasının yanı sıra 4K video çekme imkânı da sağlamaktadır. Üşütün özelliklere sahip olan iphone 6s fiyatı hakkında merak uyandıran bir telefon olmuştur. Bu konu da sitemizden detaylı bilgi alabilirsiniz. Ram konusunda da oldukça iyi olan iphone 6s 2 GB Ram ile karşımıza çıkmaktadır. Rakiplerine fark atan bir teknoloji ile bizleri karşılayan cep telefonu oldukça iyi bir kullanım imkânı sunmaktadır.

Sitemizden telefonun tüm özelliklerini inceleyebilir, telefon için yapılan yorumlara da göz gezdirebilirsiniz. Böylece telefon hakkında daha net bir karar vermeniz sağlanır. Teknolojinin devlerinden biri olan iphone markası,iphone 6s fiyatı hakkında da tüketicilere bilgi vermektedir. Bu bilgileri sitemizden öğrenebilirsiniz. Mağazalardan gelen fiyat tekliflerini de inceleyerek doğru bir tercih yapmanız önerilir. Telefonu incelemek için //www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/apple-iphone/6-16gb-p203987707/ linkini tıklamanız yeterli olacaktır.

 

 

Güncelleme Tarihi: 08 Aralık 2015, 11:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER