İnönü mahallesinde yol çalışmaları sürüyor!

Akyazı'nın her sokağı örnek sokak olması amacıyla çalışmalarını yoğun bir tempo'da sürdüren Akyazı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından İnönü mahallesinde başlatmış olduğu kilitli parke ve yol genişletme çalışmalarını tamamlıyor.

İnönü mahallesinde yol çalışmaları sürüyor!
banner3

Plan ve program dahilinde Akyazı'nın bir çok noktasında farklı mahallelerde her gün yeni bir çalışmayı hızla tamamlayan Akyazı Belediyesi Fen işleri Müdürlüğü ekipleri Model ilçe Akyazı'da Örnek sokaklar hedefiyle plan ve program dahilinde yürüttükleri çalışmalarını İnönü mahallesinde Kilitli parke yapımı ve mevcut dar sokakların genişletilmesi çalışmasıyla sürdürüyorlar. Çalışmalar kapsamında ekipler dar olan sokaklarda bahçe duvarlarını kepçe ile yıkarak daha geriye alıyor ve yeni bahçe duvarları yaparak sokakları önce genişiletiyor ardından da kilitli parke çalışmasını tamamlıyorlar.
 
 
Akyazı Belediye Başkanı Hasan Akcan "İnönü Mahallesi 7041 sokak ve civarında başlattığımız yol genişletme çalışmalarımız kapsamında dar olan sokaklarımızda bulunan mevcut evlerin bahçe duvarları kepçe ile yıkılarak daha geriye yeniden bahçe duvarları örüyoruz. Bahçe duvarlarının örülmesinin ardından da genişleyen ferah sokaklarımıza kilitli parke çalışması yaparak Akyazı'mızı yeni bir örnek sokağa daha kavuşturuyoruz."dedi.
  

Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2015, 16:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER