İlçelere Yeni Sentetik Sahalar Kazandıracağız

ASKF Başkanı Kuzey ve yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Sakarya’da sporun geleceği adına önemli yatırımlar hayata geçirdik. İlçelerimize kazandırdığımız sentetik sahaların sayısını yeni yılda da arttıracağız. Amatör sporlara destek konusuna büyük önem veriyoruz. Bu konudaki duruşumuz değişmeyecek. Şehrimiz spor geleceği adına birlikte hareket etmeye devam edeceğiz” dedi.

İlçelere Yeni Sentetik Sahalar Kazandıracağız
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanlığı görevine seçilen Yılmaz Kuzey ve yeni yönetim kurulunu makamında ağırladı. Sakarya’da spor ve sporcunun geleceği adına hayata geçirilen tüm çalışmalar için Başkan Toçoğlu’na teşekkür eden Kuzey, “Büyükşehir Belediyemizin de destekleri ile amatör spor kulüplerimizin daha iyi standartlara kavuşabilmeleri adına çalışmalar gerçekleştireceğiz. İnşallah yeni yönetimimiz ile Sakarya’ya hayırlı hizmetler kazandıracağız” diye konuştu.

Sporun Geleceğine Katkı
ASKF Başkanı Kuzey ve yeni yönetim kurulu üyelerine yeni görevlerinde başarı temenni eden Başkan Zeki Toçoğlu, “Sakarya’da sporun geleceği adına önemli yatırımlar hayata geçirdik. Spor yapılabilecek alanların sayısının arttırılması konusu önceliklerimiz arasında yer alıyor. İlçelerimize kazandırdığımız sentetik sahaların sayısını yeni yılda da arttıracağız. Sakarya’nın bir spor şehri olması vesilesiyle sporun her alanındaki yeni yatırımlarımız da devam edecek. Amatör sporlara destek konusuna büyük önem veriyoruz. Bu konudaki duruşumuz değişmeyecek. Şehrimiz spor geleceği adına birlikte hareket etmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 03 Şubat 2015, 12:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER