İl Başkanı Tever ‘Belediyeciliğin Parlayan Yıldızı'

İl Başkanı Yunus Tever, Çocuk Hakları Sokağı projesiyle ödül alan Adapazarı Belediyesini ziyaret ederek Başkan Işıksu’yu tebrik etti. Başkan Tever,” AK Parti Belediyeleri kente ve insana dokunan örnek projeleriyle belediyeciliğin parlayan yıldızı olmaya devam ediyor” dedi.

İl Başkanı Tever  ‘Belediyeciliğin Parlayan Yıldızı'
banner3

KENTE VE İNSANA DOKUNAN BELEDİYECİLİK

AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Adapazarı Belediyesi’ne yaptığı ziyarette Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu’yu tebrik etti. Ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada Başkan Yunus Tever,” AK Parti Belediyeleri kente ve insana dokunan örnek projeleriyle belediyeciliğin parlayan yıldızı olmaya devam ediyor. ‘Çocuk Hakları Sokağı’ projesiyle Uluslararası İdealkent Ödülü’ne layık görülen Adapazarı Belediyemizi ve Başkanımız Sayın Mutlu Işıksuyu tebrik ediyorum” şeklinde konuştu.

TÜM GAYRETİMİZLE ÇALIŞIYORUZ

İl Başkanı Yunus Tever’in ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade eden Adapazarı Belediye Başkanı Mutlu Işıksu,” Kıymetli Başkanımızın değerli düşünceleri ve verdikleri destekler için çok teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz. AK Belediyeciliğin en güzel örneklerini Adapazarı'mızda sergilemek için tüm gayretimizle çalışıyoruz. Hep birlikteyiz ve Adapazarını Çok Seviyoruz “dedi.

Güncelleme Tarihi: 22 Ocak 2020, 14:22
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER