Her Zaman Yanımızda Oldu

Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırm , kendisini ziyaret eden AK Parti Karapürçek İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesrin Burnazoğlu'na ve yönetim kurulu üyelerine başarılar diledi

Her Zaman Yanımızda Oldu
banner3

Karapürçek  Belediye Başkanı Orhan Yıldırım , kadının olduğu yerde nezaket ve zerafetin, hoşgörü ve saygının olduğunu belirterek “Kadınlarımız, her alanda olduğu gibi siyasette de oldukça başarılı çalışmalara imza atıyor. Benim de mensubu bulunduğum AK Parti’nin, bu güne kadar seçimlerde elde ettiği zaferlerin arkasında siz kadınlarımızın da çok büyük emeği ve katkısı var. Karapürçek  Belediyesi olarak, ilçemizde gerçekleştirdiğimiz hizmetlerimizde sizlerin çalışmaları da bize ışık tutuyor. Mahallelerimizdeki ihtiyaçların belirlenip, sıkıntıların giderilmesi hususunda bundan sonra da hep birlikte güzel işlere imza atacağımıza inanıyorum. yaptığınız calışmalarından dolayı Türkiye sekincisi seçildiniz sizlere başarılar dilerim Yaklaşan seçimler öncesinde sizlere başarılar diliyorum” dedi.

BAŞKANIMZ HER ZAMAN YANIMIZDA OLDU 

Yapılan kongrede yeni seçilerek göreve gelen AK Parti Karapürçek  İlçe Kadın Kolları Başkanı Nesrin Burnazoğlu   yapacakları çalışmalar hakkında Başkan Orhan Yıldırma  bilgi verdi. Siyasetin, insanlara hizmet için bir araç olduğunu ifade eden Burnazoğlu , “AK Parti Karapürçek İlçe Kadın Kolları olarak, gerçekleştirdiği başarılı çalışmalarından dolayı Başkanımız Orhan Yıldırm  tebrik ediyorum. İlçe kadın kolları teşkilatı olarak bundan sonra birlikte bu çalışmalara imza atmak ve destek vermek için buradayız. Bu güne kadar bizlere verdiği destekler için de kendilerine teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 01 Nisan 2015, 12:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER