Hedef Hal Esnafının Kazanması

Sebze ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan ile bir araya gelen Başkan Toçoğlu, “Hal esnafımız için en iyisini hayata geçirme hedefindeyiz. Ortak akılla verimli bir projeyi şehrimize kazandıracağız” ifadelerini kullanırken; Kabacan, “İnşallah şehrimize yakışan, sektör esnafımızın daha iyi standartlar elde edeceği bir hal binasına kavuşacağız” dedi.

Hedef Hal Esnafının Kazanması
banner3

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Sebzeciler ve Meyveciler Odası Başkanı Muzaffer Kabacan’ı Büyükşehir’de ağırladı. Görüşmede kısa süre önce kamuoyu ile paylaşılan yeni hal binası ile ilgili girişimleri değerlendiren Babacan, Başkan Toçoğlu’na sektör esnafının daima yanında olmalarından dolayı şükranlarını iletti.

 

Toçoğlu’na Destek Teşekkürü

Muzaffer Kabacan, “Hal binasının taşınmasıyla ilgili Büyükşehir Belediyemizle atılacak tüm adımları sonuna kadar destekliyoruz. Büyükşehir Hali ile Patates Halinin birleştirilecek olması son derece önemli. Değerli Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na daima esnafın yararına olacak bir anlayış takip ettikleri için şükranlarımızı sunuyoruz. İnşallah şehrimize yakışan, sektör esnafımızın daha iyi standartlar elde edeceği bir hal binasına kavuşacağız. Biz bu konuda elimizden gelen ne varsa yapmaya hazırız. Sakarya’ya hayırlı olsun” diye konuştu.

 

Hal İçin Ortak Çalışma

Başkan Toçoğlu, Büyükşehir Belediyesi olarak daima esnaf için en iyisini arzuladıklarını ifade ederek, “Biz tüm sektörlerdeki esnafımızın daha iyi hizmet standartlarına kavuşması için çalışıyoruz. Süpürgeci esnafımız, nakliyeci esnafımız ve diğer sektörler için projeler hayata geçirdik. Diğer alanlarda hizmet sunan esnaflarımız için de projeler geliştirmeyi sürdürüyoruz. Bu konuda kararlı bir anlayış takip ediyoruz. İnşallah hal esnafımız için de en iyisini hayata geçirme hedefindeyiz. Ortak akılla verimli bir projeyi daha şehrimize kazandıracağız” diye konuştu.

 

Hedefimiz Esnafın Kazanması

Toçoğlu açıklamalarının devamında ise, “Bir kez daha ifade etmek istiyorum; biz esnafımızın yararına olacak tüm yapıcı önerilere açığız. Sonuçta sektörleri ile ilgili tüm gelişmelerden birinci dereceden etkilenen esnaf arkadaşlarımızdır. İstişarelerle, gerekli ve yerinde adımlarla tüm alanlarda daha güçlü imkanlar sağlanabilir. Bu konuda SESOB’la da sürekli diyalog halindeyiz. Biz her zaman esnafın kazanmasından yanayız. İnşallah yeni hal binasıyla da esnafımız kazanacak” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 10 Eylül 2015, 13:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER