Hayır Oyları Haçlının Değirmenine Su Taşımaktır

Ak Parti Geyve ilçe başkanı Muhittin Imak; “Hayır oyu verecekler bilmelidir ki verdikleri hayır oyları terör örgütleri ve Avrupa’nın Haçlı zihniyetinin değirmenine su taşımaktır” dedi.

Hayır Oyları Haçlının Değirmenine Su Taşımaktır
banner3

 

Ak Parti Geyve teşkilatı Yeni Cumhurbaşkanlığı sisteminin anlatıldığı programda Çine ve Günhoşlar Mahallesinde vatandaşlarla buluştu.

Ak Parti Geyve teşkilatı Yeni Cumhurbaşkanlığı sisteminin oylanacağı Anayasa referandumu öncesi çalışmalarını hızlandırdı. Ak Parti Geyve ilçe başkanı Muhittin Irmak’ın Çine ve Günhoşlar Mahallesinde vatandaşlara bir araya geldiği toplantıya Belediye Meclis üyeleri, Ak Parti Gençlik Kolları başkanı Faruk Koç ile Ak Parti yönetim kurulu üyeleri ve vatandaşlar katıldı.

 Kitapçıklar Ak Gençlik’ten

Ak gençler Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi halk oylaması mahalle çalışmalarında Günhoşlar ve Çine’li gençlerle bir araya geldi.Ak Parti Geyve gençlik kolları başkanı Faruk Koç ve yönetim kurulu üyeleri konuşmalar öncesi referandum maddeleri ile yeni Cumhurbaşkanlığı sisteminin anlatıldığı “EVET” kitapçıklarını masa masa dolaşarak dağıtıp vatandaşlara anlattılar.

İstikrarsızlık Tarih Olacak

Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin sadece bir sistem değişikliği olduğunu ifade eden Ak Parti Geyve ilçe başkanı Muhittin Irmak;”Bu sistem bundan sonra bu ülkede koalisyonlar dönemini bitiriyor.İstikrarsızlık tarih oluyor.Bu referandumda hayır diyen HDP, PKK, DHKPC gibi terör örgütleri ve bunların işbirlikçisi CHP dir.Bu gün görüyorsunuz Hollanda, Dışişleri bakanımızın uçağının Hollanda’ya inmesine müsaade etmedi. Aile ve Sosyal Politikalar Bakanımız Fatma Betül Sayan Kaya hanımefendi karayoluyla Hollanda’ya gitmek istemesini de engellediler”.

Hayır Oyları Haçlının Değirmenine Su Taşımaktır

Almanya ve Fransa’nın Türk bakanlarının gurbetçilerimizle buluşmasını engellediğini ifade eden Başkan Irmak; “Onlarda bilmiyorlar ki eğer bu sistem hayata geçerse Türkiye üzerinde istedikleri oyunları oynayamayacaklar.Türkiye 2023 hedeflerine daha güçlü bir şekilde ulaşacak ve dünyanın en gelişmiş 10 ülkesinden biri olacak” Başkan ırmak son olarak “Hayır oyu verecekler bilmelidir ki verdikleri hayır oyları terör örgütleri ve Avrupa’nın Haçlı zihniyetinin değirmenine su taşımaktır” dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

Güncelleme Tarihi: 12 Mart 2017, 14:36
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER