HATİPOĞLU'NDAN MEDYAROTA'YA ÖZEL AÇIKLAMA

Hollanda’nın 2 Türk Bakana karşı olarak sergilediği tavır sonrasında Sakarya’da yaklaşık 2 bin kişinin Çark Caddesi’nden Adapazarı Kültür Merkezi önüne kadar gerçekleştirdiği protesto yürüyüşü sonrasında konuşan AK Parti Sakarya İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, “Batının her zamanki gibi iki yüzlülüğünü gördük” ifadelerini kullandı.

HATİPOĞLU'NDAN MEDYAROTA'YA ÖZEL AÇIKLAMA
banner3

15 AYRI STANDART

Program sonrası MedyaRota.com’a kısa bir açıklama yapan AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Zehra Hatipoğlu, “Biz batının her zaman ki gibi iki yüzlülüğünü gördük, kadın haklarını gördük, insan haklarını gördük, bizimi ülkemize laf söylerken çok güzel konuşuyorlardı ama kendilerinin bir gecede ohal ilan ettiklerini gördük. Bunların çifte standart bile değil 15 ayrı standart güttüklerini gördük. Bizde sayın bakanımızın ülkemizin, devletimizin, cumhurbaşkanımızın arkasında olduğumuzu göstermek için bugün meydanlara çıktık. Ben bayanlarımızı tutmakta zorlandım. Aslında biz gece çıkacaktık ama bu saate kadar zor bekledik. Biz her zaman bakanımızın, devletimizin yanındayız ama bu avrupa’nın iki yüzlülüğünü bu ülkede yaşayan bazı kişilerinde görmesi gerekiyor” dedi.

 

HUZUR BULACAK

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Sakarya’da yeniden huzur bulacağını ifade eden Hatipoğlu, “Bizler anne olduğumuz için Allah bize bir sahiplenme duygusu vermiş. Vatanımızı, milletimizi, evimizi, eşimizi, yuvamızı sahipleniyoruz. Onun için biz her zaman biz buralarda, bu meydanlarda olacağız. Biz kadınlar olarak bu ülkenin sahibiyiz. Biz Cumhurbaşkanımızı karşılamaya hazırız ve heyecanla bekliyoruz Perşembe gününü. Cumhurbaşkanımız huzur bulduğu Sakarya’da biraz daha huzur bulacak Allah’ın izniyle” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 13 Mart 2017, 16:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER