Güloğlu Açıklama Yaptı, “İşe Başlamam Söz Konusu Değil"

Sanatçı Davut Güloğlu’nun oğlu Cengizhan Güloğlu, Sakarya Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdür Yardımcısı olarak işe başladı şeklinde çıkan haberleri yalanladı.

Güloğlu Açıklama Yaptı, “İşe Başlamam Söz Konusu Değil"
banner3

Ünlü şarkıcı Davut Güloğlu’nun oğlu Cengizhan Güloğlu, basında çıkan haberler ile alakalı açıklama yaptı. Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nde Özel Kalem Müdür Yardımcılığı konumunda işe başladığı söylenen Cengizhan Güloğlu, “Bir kısım medya organlarında şahsım ve ailemle ilgili bir takım haberler çıkmıştır. Bu haberler gerek şahsımı ve gerek ailemi ciddi anlamda rencide etmiştir.

Bahsi geçen haberlerde belirtildiği gibi Sakarya Büyükşehir Belediyesinde özel kalem müdür yardımcılığı gibi bir kadro bulunmadığı gibi Sakarya Büyükşehir Belediyesinde çalışmaya başlamam gibi bir durum da söz konusu değildir.

Aile olarak Sakarya’da kökenimizin de bulunması hasebiyle Sakarya ‘nın gerek benim şahsımda ve gerekse ailemde ayrı ve müstesna bir yeri vardır.

Aile olarak daha evveliyatından da tanıdığımız ve bizim için mümtaz bir yeri bulunan Sayın Ekrem YÜCE Bey ‘in Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevine gelmesi münasebetiyle siyasi geçmişim ve birikimime katkı sağlamam amacıyla tecrübe ve görüşlerinden istifade etmek için kendisi ile yapılan bir takım görüşmelerin iş başvurusu olarak basına yansıması bizi ziyadesiyle üzmüştür. Böyle bir durum söz konusu değildir.

Gelecek planlamamda önemli bir yere sahip Sakarya hakkında yukarıda da ifade ettiğim gibi Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı olan Sayın Ekrem YÜCE Bey ‘in görüş ve önerilerinden istifade etmek amaçlanmıştır. Bunun dışında bir anlam yüklenmesine itibar edilmemesini ve bu doğrultuda kamuoyunun doğru ve sağlıklı bilgilendirilmesi adına saygıyla duyururum” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 08 Temmuz 2019, 17:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
M&G
M&G - 8 ay Önce

Saldırmak için bekleyen sırtlanları üzdü bu haber malesef ekrem başkanı her durumda bir karalama kampanyasının içine sürüklemek onursuz bir davranıştır eleştirebilirsiniz ama karalayamazsınız

SIRADAKİ HABER