Ferizli Cezaevinde Peşpeşe İntihar!

Ferizli L Tİpi Kapalı Cezaevi'nde akşam saatlerinde bir kişinin kendini astığı haberi geldi. Hastaneye kaldırılan tutuklu kurtarılamazken hemen sonrasında bir intihar vakası daha gerçekleşti.

Ferizli Cezaevinde Peşpeşe İntihar!
banner3

Alınan bilgiye göre ilk olay; Sakarya'nın Ferizli İlçesi'nde bulunan Ferizli L Tipi Kapalı Ceza İnfaz Kurumunda saat 20.00 sularında meydana geldi. İşlediği bir suçtan dolayı cezaevinde yatan 25 yaşındaki K.G, banyoda kendisini asarak intihar girişiminde bulundu. Diğer mahkumlar tarafından fark edilen K.G, 112 Acil Sağlık Ambulansıyla Ferizli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. K.G, buradaki tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 
Bu olayın hemen ardından ise; 26 yaşındaki S.G isimli tutuklu, kendisini cezaevi içindeki bir bölümün ikinci katından aşağı attı. 112 Acil Sağlık Ambulasıyla ilk olarak Ferizli Devlet Hastanesi'ne kaldırılan S.G, buradaki müdahalenin ardından Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi (SAÜEAH) Merkez Kampüsüne kaldırıldı. S.G'nin teedavisi devam ediyor. Öte yandan, Cumhuriyet Savcılığı cezaevindeki intihar olaylarıyla ilgili soruşturma başlattı. 

Kaynak: Sakarya Yenihaber

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2019, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER