Ekrem Yüce ‘Şehrin Faydasına Olan Yatırımların Arkasındayız’

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce, katıldığı otel açılışında şehre dair önemli açıklamalarda bulundu.

Ekrem Yüce ‘Şehrin Faydasına Olan Yatırımların Arkasındayız’
banner3

Dünyaca ünlü bir otel zinciri olan Radisson Blu Sakarya, Başkan Ekrem Yüce’nin katılımı ile açılışını yaptı. 139 oda kapasitesi ile hizmete başlayan otelin açılışına AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, İl Emniyet Müdürü Fatih Kaya, Arifiye Kaymakamı İsmail Dınkırcı, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, SATSO Meclis Başkanı Talip Kuriş, Baro Başkanı Abdürrahim Burak, Otel Sahibi Bülent Güneş, Otel Genel Müdürü Uğur Ofluoğlu da katıldı. Çok sayıda davetlinin katıldığı açılışta önemli açıklamalarda bulunuldu.

Otel sahibi Uğur Ofluoğlu,

“Türkiye’nin en gözde şehirlerinden biri olan Sakarya’mız aynı zamanda Türkiye ekonomisinde de önemli bir yere sahip. Sakarya’nın ihtiyaç listesinin en başında turizm yatırımları geliyor. Her gün gelişen ve hızla büyüyen Sakarya’nın otel yatırımları her geçen gün daha da artması gerekir. Biz Radisson Blu olarak ihtiyacın önemli bir kısmını karşılamaktan ve markamızı Sakarya’yla buluşturmaktan dolayı mutluluk duyuyoruz. Tüm özellikleriyle Radisson Blu misafirperverliğiyle Sakarya’nın ve Sakarya’ya gelen misafirlerin en çok tercih edilen otellerinden biri olacaktır. Bu açılış heyecanını bizimle paylaşan misafirlerimize katılımlarından ötürü teşekkür ederim”

Şehrin Faydasına Olan Her Yatırımın Arkasındayız

Şehrin Faydasına Olan Her Yatırımın Arkasındayız

Başkan Ekrem Yüce de Sakarya’nın turizm ve konaklama anlamında olumlu etkilerinin hayırlı olmasını temenni ederek,

“Bu güzel ve bereketli günde böyle kaliteli bir müessesenin açılışına katkı sağlayan herkese yürekten teşekkür ediyorum. Biz Sakarya’yı belirli ana temeller üzerinden ileri götürmeyi kendimize görev edindik. Şehrimizin yükselişini tarım, sanayi, turizm ve bilim gibi kolların üzerinde inşa edeceğiz. Şuanda sadece turizm değil, direk sacayaklarına da katkı sunacak yatırımın hayırlı olmasını temenni ediyorum. Bu kaliteli müesseseyi Sakarya’yla buluşturan herkese teşekkür ediyorum. Şehir en il dışından gelen misafirlerimizin en güzel şekilde konuk edileceğinden şüphe duymuyorum. Şehrimizin faydasına olan, gelişmesine ivme kazandıran bütün yatırımcıların yanındayız”

Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2020, 11:10
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER